Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ma ne ide serija na nemačkom. 

 

Inače i nisi me zezno, nema šanse da pratim bez titela. Može i sa nemačkim titelom, al bez ne mogu, pogubim se kad krenu malo brži dijalozi.

Edited by ToniAdams
Link to comment

ako dobro vidim, evo 4. sezone broena na katu. sad cu da skinem, mislim da su izasle 2 epizode.

 

sto se tice engrenages 6. sezona, rece snouvajter da ce uskoro biti postavljena sa engleskim titlom

Link to comment
13 hours ago, Majo said:

Slabasna mi ova The Marvelous Mrs. Maisel. Odgledah dve epizode, dosta tu padova u ritmu ima, neki put bas krece da smara. Ke vidimo dalje.  

Meni simpaticna na osnovu pogledane 1 epizode. Mislim, vidi se da su kreatori Gilmore Girls u pitanju i na momente jeste iritantno, ali mi je sve u svemu dobra za sad

 

Wanted je dosta dobra, zavrsio obje sezone. Ne znam hoce li biti trece, ne znam sta bi mogli tacno da rade u njojzi

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
15 hours ago, Majo said:

Slabasna mi ova The Marvelous Mrs. Maisel. Odgledah dve epizode, dosta tu padova u ritmu ima, neki put bas krece da smara. Ke vidimo dalje.  

Ja pogledala, bila spora nedelja pa izbindzovala .... onako meh. Nije to jako lose, delovi njenog stendapa su na momente bas dobri. Ja volim skrubol komedije jos odmalena pa mi taj fast talk moment i citava estetika lezi ... za vecinu to su iritatntni delovi. U svakom slucaju, glumica koja igra naslovnu ulogu mislim da je odlicna i daleko manje iritantna od Lorelaj i Rori. Moglo je i bolje, mozda da su napravili jedan dobar stendap od toga :)) ... ali ako ste bas za nedelju u pidzami moze da prodje. 

Link to comment

Odgledao trecu Gomoru, koje govno. Glorifikacija mafijaskih nadljudi s one strane dobra i zla, potpuno van duha Savijanove dokumentarne knige. Serem im se na gledanost.

Edited by Meazza
Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...