Jump to content
IGNORED

Nakit


Leia

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hippie

    11

  • morgana

    8

  • Leia

    8

  • gospa buba

    6

A? :blink: Moze neka slika na cega si mislila, gospodja?
pa znachi ne moze :lol:da imam sliku neb me gledale kokoshi po radnjama kao pavshu smarsa. mindjusha ta se metne na pola uveta, a ne mora da se bushi uvo, nego samo nako se zakachi, spolja. a nije ona starinska na shtupaljku, neg alka kojoj fali parche, de se udene uvo. rado bi ti slikala jednu (poslednju), al neam kabl na mobilni, a na komp neam plavi zub. znachi samo opisno ^_^
Link to comment
  • 3 months later...
U subotu i nedelju novogodisnja Moda za poneti. Ja se prijavila da ucestvujem po prvi put, pa mozete i da mi mahnete ;)
u kojoj funkciji, kako da te raspoznamo?inace na proslom bile 2 odlicne makedonke. obe srebro, jedna se igra sa filigranima i cipkom, druga je vise geometrijska, srebro i bakar.
Link to comment
Ajmo, žene, titanijum, platina, tungsten i ostali spaceage materijali pretočeni u nakit za mrzitelje paganske fixacije zlatom, đe to ima u BG?
bio je neki ortak na prosloj modi za poneti (skroz u cosku) koji je imao neki vrlo zanimljiv geometrijski nakit, uglavnom iz reciklaze, a materijal je bio uglavnom inoks pojacan tu i tamo srebrom ili platinom. lobe na lobe. meni to bio jedan od utisaka dogadjaja. posto se ne razumem u scenu, odmah sam apstrahovao ime/nadimak ali sam imao utisak da je decko vrlo poznat.
Link to comment

Jao videla sam filigran makedonku, odusevila me je. A ja cu biti na spratu (gde je nakit) ali tacne pozicije ne znamo do tog dana (sto je glupo, ali bas i nemamo mnogo uticaja na to). Mozda po vizit kartama ♥ Leyla

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...