Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

14 minutes ago, Toni Sumaher said:

 

Mislim da scenaristicki magovi kraduckaju Crnjanskog i frankenstajnski oblikuju lujku Djordja.

 

meni se taj deo svideo, nisu mnogo promašili... magovi tajnih društava vole da "rade" sa aristokratijom i da plava krv bude u njihovom članstvu

a i Karađorđevići su tradicionalno članovi raznoraznih tajnih društava...naravno ne Tula

Edited by slow
Link to comment
1 minute ago, slow said:

 

meni se taj deo svideo, nisu mnogo promašili... magovi tajnih društava vole da "rade" sa aristokratijom i da plava krv bude u njihovom članstvu

a i karađorđevići su generalno tradicionalno članovi raznoraznih bratstava i društava...naravno ne Tula

 

Bojim se da su se ovde ozbiljno zapetljali i da ce rasplet biti karikaturalan. Ali, to ce se vec pokriti senzacijom, sve je njoj u prilog.

 

 

Link to comment

Laus sabija svakom replikom. I totalno na suprotnoj strani spektra je: "Sta je ovo? Sta krijes reci mi?" ove mlade nazovi glumice...

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment
7 hours ago, Boza_zvani_Pub said:

Laus sabija svakom replikom. I totalno na suprotnoj strani spektra je: "Sta je ovo? Sta krijes reci mi?" ove mlade nazovi glumice...

 

Kakva nemušta tuga...

Link to comment
12 minutes ago, svashtabezneshto said:

kakav tajac, niko ne gleda, ili svi pažljivo gledaju

 

Pa kad bilo čak i malo dobre glume.. Lauš, Dugalić i Marko Nikolić, a i Bogdan profesorski...

 

 

Edited by Dark Wader
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...