Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

I reče na kraju da se vraća u Švicu, da se pozabavio tuljanima "u centrali". Cenim, čekamo ga da nam objasni kraj serije za novu godinu.

Nego ko li je treća fensi maska sa pogubljenja one cigančice? Skerkrou, Taki i ?

Edited by desboj
Link to comment

Nisam ni ja ispratio gde je bio i za koliko se vratio ali malo se pocenjuje saobraćajna povezanost u to vreme. Orijent ekspres je išo svaki dan, na trasi i Beograd i Brisel i Beč i Cirih i Minhen a bar na tlu Srbije išo brže nego današnji vozovi :D

Plus u kartu uračunati krevet, fensi restoran i misteriozno ubistvo.

 

Link to comment
2 minutes ago, ToniAdams said:

mozda na bjelinom konju.

ko je sad milisav kom je ocecena glava?

matorka, viktor savic, ciganka. ko je jbt milisav?

Mnogo si se imenjace zagledao u sojke, pa ne primecujes Milisava pandura. Najverovatnije je on psihoslikaru udelio oni britvu u celiji,sklanjaju nezgodne svedoke Tuljani.

Link to comment

a joj da

fala  brćo

inace makedonka je spektakl, ko iz korto maltezea neka riba. samo geju moze biti bzvz

a kicic je jebote, najgori glumac ikada. 

Edited by ToniAdams
Link to comment

Hehe, nije nažalost, samo serija premašuje moje intelektualne kapacitete. 

I dalje mi nije jasno otkud bjelo na konju i kako su dođavola bili suvi ovo što su ga spasli iz ladnu moravu

Link to comment
24 minutes ago, ToniAdams said:

I dalje mi nije jasno otkud bjelo na konju i kako su dođavola bili suvi ovo što su ga spasli iz ladnu moravu

Simbolizam, bjelo je sveti Georgije što ubiva tuljansku aždahu svetim kopljem, 
Eto, misterija rešena :fantom:

Edited by Filozof manijak
nepismenos
Link to comment

Tane (Bjela) će na kraju da ukapira da je bankarka na čelu svekolikog zla, da se svo vreme folira, iskorišćije ga preko ženskog spolivala, i ukokaće je onim kopljem kroz bulju u trenutki zanosa. Naravno u samoodbrani. Čim se protrezni u zadnjoj epizodi.

I ovaj balavac, Tankosić je sumnjiv, čim se školovao u Švicarskoj. Nije čist u vugla.

 

Edited by zmanic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...