Jump to content
IGNORED

FK Partizan u evropskim takmičenjima 2017/18


BlackGeorge

Recommended Posts

Ali pazi kad sam mogao da potpišem da će se Ep o Zdjelaru završiti tako što će dečko propustiti da odigra utakmice zbog kojih je doveden.

 

Mimo toga, mislim da je rezutat odličan za revanš jer nam uskraćuje mogućnost da jajarimo najstrašnije i lagano izgubimo sa 2-3 gola razlike. Mislim, jajarićemo u svakom slučaju ali je fora u tome što Plzen neće napadati jer imaju aktivantm rezultat. Biće obostrana smaračina pa ko prvi napravi grešku. Ne znam ni sam da li je bolje postići gol ranije ili kasnije jer u svakom slučaju posle gola sledi polupanično jajarenje, pa ako ga uvalimo radno garantovano ćemo primiti dva komada i u finišu juriti drugi gol za izjednačenje i prolaz. Ako ga, pak, uvalimo kasno ima da grizemo nokte 10-15 minuta gledajući najsmušeniji mogući bunker koji može da se zamisli. Stojkara će skidati zicere levom i desnom pa ako sudija svira kraj nešto ranije prolazimo sigurno.

Link to comment
  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    621

  • Toni Sumaher

    463

  • kud u maglu Simoviću

    396

  • Cash

    256

meni ovaj plzen deluje kao domaćinska ekipa, a videli su u prvom meču da nema potrebe da se mnogo strahuje od nas, tako da očekujem da krenu od starta da završe posao u prvom pol. videli smo da se ne libe da igraju sa puno igrača u fazi napada, tako da... biće panike svakako.

Link to comment

Crna trojka... posle ovoga jednostavno moramo da prodjemo...

 

I samo neka pripaze sa ovim pivom, pre 10-ak godina sam se upropastio od nekog fantasticnog Velvet piva u Pragu... propustio sam prvu polovinu seminara  narednog dana...

 

Senke nad Plzenom!

Link to comment
Quote

Stojković - Vulićević, N.R. Miletić, Ostojić, Urošević - Zdjelar, Jevtović - Janković, Pantić, Tošić - Tavamba
 

by mondo

ukoliko vulićević ne bude igrao, menja ga šatirani miletić

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
57 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

🏴🏳️🏴

:)

 

 

Nažalost zatvorili su taj stadion 2001.g. zato što nije ispunjavao FIFA kriterijume, a građen je u sličnom periodu kad i naš JNA :)  (JNA - 1948/51, stadion Lužankami 1949-53.)

Sad je zarastao u korov:

https://en.wikipedia.org/wiki/Stadion_Za_Lužánkami

 

 

Zbojovka Brno sada igra na malom stadionu koji se zove "Fudbalski gradski stadion u Srpskoj ulici" (Městský fotbalový stadion Srbská) :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Městský_fotbalový_stadion_Srbská

 

Link to comment

Pošto ne može edit:

Odigrali su i jednu tekmu (Zbrojovka Brno) u znak sećanja na svoj stadion 2015.g. Sredili su nekako pola stadiona (kapacitet mu je bio oko 50.000) i odigrali meč:

 

 

KUMSe hvala ti za ovo podsećanje, za fotku. Protiv Zbrojovke Brno smo igrali u grupnoj fazi na ovom stadionu te 1978.g. i pobedili smo sa 2 - 3 kada smo kasnije i osvojili mitropa kup.

Link to comment
29 minutes ago, BlackGeorge said:

 

 

 

Zbojovka Brno sada igra na malom stadionu koji se zove "Fudbalski gradski stadion u Srpskoj ulici" (Městský fotbalový stadion Srbská) :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Městský_fotbalový_stadion_Srbská

 

 

13 minutes ago, BlackGeorge said:

pobedili smo sa 2 - 3 kada smo kasnije i osvojili mitropa kup.

to je znak

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...