Jump to content
IGNORED

SUPERHEROES - because we need them


Sludge Factory

Recommended Posts

Zavrsih Punishera juce. Mislim da sam ga sabio u manje od dva dana sa sve poslom i treninzima. Odstupili su od stripa dosta, ali je ispalo odlicno, cak i bolje nego strip. Dali su Frenku i drugu stranu, a uz to zadrzali zajebanost Punishera, plus nova dimenzija odnosa sa Rusom, plus Jigsaw nije genericni zlikovac i ima potencijal za sezonu dva, iako je i ova dobro zaokruzena i da se serija ne nastavi nema za cim da se zali.

Link to comment

Ja sam u cugu pogledala, ostavila epizodu i po za jutros kad sam ustala. To malo sto sam spavala sam sanjala kako sam ja neki marinac u nevolji. 

Isto mislim da je serija zaokruzena sve i da se sada zavrsi osim sto nema ljub ljub sa Karen Page. :-/

Link to comment

Joj meni je ona u DD fenomenalna, od prve do posljednje scene, odlično uvedena u priču, odlično vođena, razvijana, mada jeste stalno u nekom poluplač modu, ali je preslatka. 

Link to comment

Erov reddit (inače nepresušan izvor zabave u trenucima dokolice) promenio temu i header i postavio Punishera. To uvek rade kada serija dotakne novo dno, 2 godine je tu stajao Daredevil. Ne gledam pa ne znam sta se desava, ali izgleda da dominiraju glupostima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
12 hours ago, James Marshall said:

E jbg, vjerovatno 2 najbolje serije od svih superherojskih, ili bar ovih što idu na Netflixu su te dvije. Šta reći za Iron Fist, to je debakl. 

A, ma da da, svakako, slazem se, nego mislim da nisi skontao moje baljezganije - Arrow je postao bulja i ekipa sa Arrow Reddit stranice fura pricu "Gledajte Punishu, batalite ovo djubre" :D

Link to comment

Eksli, u poslednjih par epizoda i Arrow i Flash su se malo poboljsali (osim sto je u Flashovoj prethodnoj epizodi bio stvarno jedan kretenski momenat na kraju koji je upropastio inace prilicno dobru epizodu)

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

A, ma da da, svakako, slazem se, nego mislim da nisi skontao moje baljezganije - Arrow je postao bulja i ekipa sa Arrow Reddit stranice fura pricu "Gledajte Punishu, batalite ovo djubre" :D

E jbg, ja skontao da to što okače da je novo dno :D

Link to comment
  • 2 months later...

I ja konacno odgledoa Punishera i mogu reci da je prevazisao ocekivanja. Bolji m ije od svega Marvelovog na Netflixu sem JJ. Doduse Iron fist je fijasko, Defenderse moze a i nemora da se gleda, DD dobar, Luke Cage not my cup of tea, ali kontam da tu svakako i nisam bio targetovan.

 

Makljaze kad ima bas je ima, a kad nema onda je PTSP prica i to sasvim fino predstavljena.

 

nego jel vredi cemu ovaj Black Lighting ili da cekam JJ za osmi mart?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...