Jump to content
IGNORED

Planinarenje i hajking


barrcode

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Opasna fotka, Nacionalna Geografija da se ne postidi objave, a i majice vam lepo izgledaju. Ja preko godinu dana nisam bio nigde na planini, nadam se od juna bar Durmitoru, Prokletijama i ako se još negde stigne.

Link to comment

Jarac legenda, evo ga na vrhu Subre (1682 mnm):

 

pkjv0tI.jpg

 

4uUbQWx.jpg

 

Imao sam sreću, nije me bio video, pobegao je neverovatnom brzinom čim se okrenuo prema meni.

 

Inače je godinama mirno živeo u selu Kameno iznad Novog, pa se odmetnuo prvo na Ljutu (krš iznad Kamenog), pa na Subru. Nestao je prošle godine, nadam se da je otišao dalje, da ga nije nešto izjelo.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Ovakav vid izleta u prirodu me je oduvek privlacio, ali sam se dugo dvoumio, kada I gde da krenem. Za svoju prvu turu izabrao sam Rtanj, osecaj je bio fantastican. Provesti vikend van grada, napor penjanja izaziva vecu potrebu za kiseonikom, a onda se covek nadise negde gde vazduh nema cime da bude zagadjen, da ne pricam o velicanstvenom pogledu nakon uspesnog penjanja na vrh. Rtanj bih preporucio svima, samo nije bas najnaivnija tura. Srecom Srbija je bogata sa jos dosta planina koje jedva da smo otkrili I ako su sve na par sati voznje od grada. Takodje postoji I dovoljan broj planinarskih klubova I udruzenja koja organizuju izlete, dovoljno je samo da se covek malo zainteresuje I ima volje za tako nesto.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...