Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

fuj za predrasude... fuj za generalizacije.......ok, ipak, aj da vidim zasto ondak nema muskaraca koji nose ovako nesto...drmar227290_128873_jb.jpgil moras da budes Englez da bi ih nosijo?
upravo nosim gotovo iste! :) (ista boja, manje militantne)ok, generalizacije su aut. recimo da mi se fensi+kaubojski stil ne svidja ni pojedinacno ni zajedno. i da ne mogu da se prepoznam ni u jednom. i da su mi polusmesni ljudi koji u srbiji/danskoj/madagaskaru po ulici nose kaubojke. medju tim ljudima ima i onih koji su okej. znaci, jeste generalizacija, ali prihvatam i pojedinacne izuzetke.martine nosim zato sto su tople, udobne, vodonepropusne, kvalitetne, jednostavne. namerno nisam kupio one klasicne crne, jer su one statement sa kojim nemam nikakve veze. ljudi koji u srbiji/danskoj/madagaskaru nose martine kao statement su mi polusmesni. uopste konzumiranje neke robne marke ili stila kao statement mi je polusmesno.ovo mozda zvuci iskljucivo i ostro, nisam bas toliko strog, na kraju krajeva, rekao sam da sam spreman na kompromis oko cizama. ovo je samo razgovor o ukusima o obuci.edit: dodao sam quote da se zna na sta odgovaram. Edited by bup
Link to comment

pa ima onih koji izgledaju apsolutni seljani u kaubojkama.. aka dziberi i tome sl.... ali ja apsolutno nisam mislila na te likove, al dobro....imam i ja iste takve, crne.. stare nekih 15ak godina... donela sam ih ovde iz ciste nostalgije, vise ih ne nosimza kompromis :thumbsup: moja nekadasnja velika ljubav nikad nije bila spremna na tako nesto/nije ga bilo briga sta nosi.. a meni je to izmedzu ostalog, vrlo bitno....

Link to comment

E Hipiiiiiii!Hipi!U izboru odvratne obuce si uspela da zajebes i apotekine cipelke kacene na predmete obozavanja...edit: martinke se ne racunaju, iako si i tu uspela da isceprkas najodvratnije modele... :mellow:

Edited by Mancunian
Link to comment
kad saznas, javi :)
Dobio sam iz inozemstva takve pa bi da uzmem jos jedne ali izgleda mrka kapa :(Konacno da mi se svide jos neke patike osim Superstara koji nosim godinama (da ne kazem decenijama).
Link to comment

Meni sve to isto :huh: Doduse, ja sam prvi put u zivotu kupila patike pre jedno mesec dana (do sad sam igrala badminton u starkama) i to je stvarno udobno :blink:psujem

Edited by baklavica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...