Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Pita pacijent doktora kakva je dijagnoza i doktor mu kaze da ima jako losu i jako dobru vest.- Koju ces prvo?- Paaa... ajde losu, jebiga...- Imas rak pluca i umreces u roku od 3 meseca u najgorim mukama.- Au jebote, ne mogu da verujem... pa koja je onda dobra?- Jel vidis onu zgodnu sestru tamo?- Vidim.- E, sinoc sam je ubio od kurca!

Link to comment

Uzeo Saša Matić da kara Mariju Šerifović.I radi on tako, radi, radi, kad nakon pola sata:- Marija, a da ti ipak staviš kesu na glavu?

Link to comment
Uzeo Saša Matić da kara Mariju Šerifović.I radi on tako, radi, radi, kad nakon pola sata:- Marija, a da ti ipak staviš kesu na glavu?
:rolf::Hail:
Link to comment

Onomad dođe pevač Luis™ na plažu i leže na ležaljku da se sunča...Kad ne lezi vraže, brzo dođoše Green Peace™ spasioci i vratiše ga u more. isuse.gif

Link to comment
Pita pacijent doktora kakva je dijagnoza i doktor mu kaze da ima jako losu i jako dobru vest.- Koju ces prvo?- Paaa... ajde losu, jebiga...- Imas rak pluca i umreces u roku od 3 meseca u najgorim mukama.- Au jebote, ne mogu da verujem... pa koja je onda dobra?- Jel vidis onu zgodnu sestru tamo?- Vidim.- E, sinoc sam je ubio od kurca!
:lol:
Link to comment
Zašto se žene šminkaju i stavljaju parfem?

Zato što su ružne i smrde.

A zašto muškarci nemaju celulit?Zato što je to ODVRATNO!!!
Link to comment

radi mali perica domaci i dodje mu pitanje "kako kaze vuk?". na vrh mu je jezika, mozga, mozga ali sanse nema da se seti. u jednom trenutku mu se upali lampica otrci kod dede u dnevnu sobu i pita "deda, kad si ono bese zadnji put jebao?" a matori veli "AUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU".

Link to comment

Ulazi žena kod pedijatra, noseći bebu i objašnjava:- Znate, doktore, beba ne dobija dovoljno na težini, čak je prošle nedelje izgubila 100 grama...- Kako se beba hrani? - upita pedijatar.- Sisa.- Molim Vas, svucite se do pola.Gospođa se svuče i ljekar počinje da joj steže dojke, da ih masira, vuče bradavice i najzad počne da "vuče" iz jedne bradavice. Najzad saopštava dijagnozu:- Nije ni čudo da dete gubi težinu, vi uopšte nemate mleka.- Naravno da nemam, to je dete moje sestre... ali ipak mi je drago što sam došla...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...