Jump to content
IGNORED

Kindle


Recommended Posts

Oću da se počastim za NG i da pazarim sebi jedan reader.

Dajte preporuke - nešto baaaaš user frendli i da može da pušta sve - nisam siguran kako ću se snaći sa tim konvertovanjem

 

I obavezno da može da se instalira eden aplikacija - volem Lagunu, šta ću :blush:

Link to comment
7 hours ago, utilitarist said:

eden je za telefon, ne može na kindle. to im je način da doakaju pirateriji, ali su time doakali i mušterijama, ne želim da čitam na telefonu pored živog kindlea.

 

E jbga.

Elem, znači tvoj glas ide za Kindle :D

  • +1 2
Link to comment

meni je eden značio jer sam čitao friške biografije rok zvezda: bilija ajdola, ace lukasa...

#desilose

 

ali je kao sama aplikacilja i platforma neintuitivni krš koji je uz to još i siromašan opcijama.

 

mada ko sam ja da delim savete, čitam na telefonu, na ipadu, na android-tabletu, na kindlu, na kobo-u...

Edited by garcia
Link to comment
2 hours ago, garcia said:

meni je eden značio jer sam čitao friške biografije rok zvezda: bilija ajdola, ace lukasa...

#desilose

 

ali je kao sama aplikacilja i platforma neintuitivni krš koji je uz to još i siromašan opcijama.

 

mada ko sam ja da delim savete, čitam na telefonu, na ipadu, na android-tabletu, ....

 

A koji je aparatus tvoja preporuka? Kindle ili Kobo?

Link to comment

ja da sam mogao da se odlučim, imao bih jedan :D

 

kobo aura one mi ima malo veći ekran od kindla i savršen mi je za Boneli stripove - Zagor i Dilan Dog su u razmeri gotovo 1:1

 

druga prednost mu je što ima mogućnost podešavanja topline boje - od bele koja je skoro narandžasta do bele koja vuče na plavo, u zavisnosti od doba dana (toplija je bolja noću).

 

kindle je uvek dobar uvod u e-ink čitače a nije velika investicija. vredi svaki cent.

 

btw ja sam i kindle i kobo jailbrejkovao i instalirao koreader custom softver, ima više opcija.

 

Eden svakako ne bi radio ni na jednom eink readeru, osim ako nema neki pure android sa eink ekranom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...