November 13, 200718 yr Zamisli da je Rista Kubura (da, onaj lik za televizije) dobio nekakvu vizu (valjda za stalni boravak ili tome slicno) od Australije - valjda za doprinos unapredjenju odnosa izmedju Australije i SRJ/SCG/Ser/etc kad je onomad putovao po Australiji i napravio par emisija. I recitovao, onako kolateralno.
November 13, 200718 yr Author Lepe novosti sam cula od sestre. Svedjani popustaju od 1. januara. Treba samo pozivno pismo, uza porodica automatski dobija vizu.
November 25, 200718 yr Lepe novosti sam cula od sestre. Svedjani popustaju od 1. januara. Treba samo pozivno pismo, uza porodica automatski dobija vizu.Mozes li to da pojasnis i potvrdis? Neki link mozda!?
Create an account or sign in to comment