Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Odvedi je kod vet-a, pogotovo ako je topla njuškica.Zeznuti su ti krpelji, sačuvaj bobe.. Naš Duško je jednom tako umalo nadrljao, simptomi isti bili.Da zlo bude veće - bio početak zime, već bilo i snega: nemam pojma kako je uspeo da zakači zaraženog krpelja, nisam ni posumnjao. Krpelja nismo ni našli, a terapija trajala nekih 10-ak dana.

Link to comment
ma da. samo je od juce, od kako ju je ujeo prvi krpelj, pokunjena i slabije jede. ja je danas vodim kod veta pa kud puklo.
obavezno je vodi. meni je vet iz hana rekao da je babioza (valjda se tako zove) najcesca bolest pasa sa kojom se susretao dok je radio na veterinarskom fakultetu. zanimljivo je da nije imao ni jedan slucaj babioze od kada radi u hanu, a radi 7 godina. kaze da krpelji ovde nisu zarazeni.
Link to comment

pa cim smo se vratili iz setnje slasno je jela, popila celu ciniju vode i sada jede uvo macoru (sto nece na dobro da izadje). njuskica nije topla. dapace. mozda sam malo ispanicio ali i dalje motrim.

Link to comment
pa cim smo se vratili iz setnje slasno je jela, popila celu ciniju vode i sada jede uvo macoru (sto nece na dobro da izadje). njuskica nije topla. dapace. mozda sam malo ispanicio ali i dalje motrim.
procitaj malo o simptomima i motri. valjda se prvo primeti to sto se promeni boja mokrace.
Link to comment
procitaj malo o simptomima i motri. valjda se prvo primeti to sto se promeni boja mokrace.
to sam procitao ali kako da ulovim kako piski zenski pas pojma nemam.
Link to comment

ne razumem, sta imas da lovis? kad je izvedes napolje da pisa pogledas kakve boje je mokraca. samo gledaj da to bude neki deo parka gde je samo zemlja, gde nema trave.

Link to comment
ne razumem, sta imas da lovis? kad je izvedes napolje da pisa pogledas kakve boje je mokraca. samo gledaj da to bude neki deo parka gde je samo zemlja, gde nema trave.
pa jebiga to je malo teze. uvek stidljivo nadje neku travuljinu.
Link to comment

Drago mi je zbog kojotove linde. Nije da mi nije žao onih par receptata korejskih specijaliteta koje sam proučavao, ali je dobro i ovako.Biće prilike.

Edited by Filipenko
Link to comment
to sam procitao ali kako da ulovim kako piski zenski pas pojma nemam.
mene ucio moj veterinar kad je trebalo da nosim kuceci urin na analizu. uzmes kartonski tanjir cetvrtasti. zadignes mu ivice da napravis plitku posudu poklopac-za-kutije stajl. kad pas ne sluteci nista spusti dupe, ti, hop, podmetnes posluzavnik. moja me gledala ko da sam poludela, ali radi posao. word of advice: nosi gumene rukavice. ja nisam :D Edited by cmrlj
Link to comment
procitaj malo o simptomima i motri. valjda se prvo primeti to sto se promeni boja mokrace.
Da, to sam zaboravio da napomenem, a palo mi je na pamet dok kad sam pomenuo da je bio sneg.Boja mokraće se promeni na dosta tamnije, malo jače od boje piva.To se lako primeti, uz ostale simptome.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...