Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Er ovako nešto?

 

 

 

 

sredneaziatskaja_ovcharka_photo.jpg

 

srednjeazijski%20ovcar2.jpg

 

 

 

 

Misterija mora biti rešena. Možeš, doduše, i da pitaš komšiju, ali je ovako zabavnije. :D

Kako su divni srednjeazijski ovcari!

Edited by MayDay
Link to comment

Prelepi jesu, moćni jesu ali nekako se ne slažu sa šarplanincima.

Prijatelju su na farmi koza stariji šarplaninci zaklalli dva mala karakačanca čim su ovi drugi počeli da stasavaju, tu negde sa 5-6 meseci.

I to prvo ženku pa posle mesec-dva i mužjačića. Grozne slike.

Druge pse prihvataju bez problema, ali sa karakačancima se ne uklapaju nikako. Čudno što su mirni kad su ljudi prisutni, ni trenutak nisu posumnjali ništa ali kad nema kozara igraju po svojim pravilima.

Link to comment

naše dvorišne kuje na poslu počele da pokazuju znake preležanog štenećaka. 
jednoj se grči stomak, vidi se kad leži. druga hoda kao pijana, tetura se i ponekad trza nogom.

:(

Link to comment

Joj, užas. :(

 

Moja Suna ima pojačan iscedak iz očiju. Takoreći krmeljiva je preko svake mere. Juče sam bila kod jednog groznog veterinara, groznog ne zato što je nestručan, nego zato što me je jako uznemirio. Rekao mi je kako krmeljima počinju sve užasne bolesti tipa štenećak i mačija kuga, i onda uzgred dodao da ne treba da brinem pošto je Suna vakcinisana i nema ni jedan drugi simptom.  :wacko: Tuki neću brinuti.

 

Elem, treba da joj kapljem kapi u oči 4 puta na dan, ali to je potpuna naučna fantastika. Grebe, grize, skiči, beži, tri sata sam pokušavala i ni najmanji pomak nisam napravila. :(

Edited by sailorman
Link to comment

ako ti treba dojajan, strucan, i nadasve opremljen vet, vici.

znam ekipu kojoj verujem do smrti, a znas i sama kolko zivotinja i iskustva oko njih imam.

Link to comment

OK, vikaću. Ja još nisam našla veta u BG, u principu bih volela da to bude neko ko mi je blizu, za hitne slučajeve, ali OK, valjda postoji onaj pet frendli taksi..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...