Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ma jel ima facu ko doga i telo ko doga?

 

ovaj fazon?

 

000001819900.jpg

 

a, okacio katamaran, nevideo

Edited by ToniAdams
Link to comment

Hmm, taj fazon tela, ali drugačiji oblik glave. I rekla bih da ima nešto manju glavu u odnosu na telo od ove iznad. A kapiram da se doga parila sa nekim drugim ogromnim psom, ne vidim drugu opciju.

Link to comment

Mislim čak da ima i nešto dužu dlaku od doge, ali to već ne mogu da tvrdim, uvek ga viđam po mraku i uglavnom s prozora. 

Edited by sailorman
Link to comment

jesi siguran da nije neki ciganski konj sto vuce zapregu? ima toga po gradu pogotovo uvece

 

Siguran sam, video bih zapregu valjda, nisam baš toliko ćorav.

Link to comment

hehe to me podseti kad je moj ker prvi put video konja, u dusanovoj.

drao se, i drao na njega, sve dok mu ovaj nije prisao sasvim blizu, buduci da smo mi bili na trotoaru, a ciga je picio sinama.

 

kako se ovaj moj debilko utronjao. odjednom je postao posve nezainteresovan, i kao gledao nesto sa strane.

Link to comment

U mom komšiluku ima jedan pas, ubedljivo najveći pas kog sam ja u životu videla. Na fazon doge, samo veći, i u visinu, a i malo glomazniji. Kao neko blentavo tele je! Beo je, sa malo crnih pega, prava kravica. Nemam pojma koja bi to rasa mogla biti, ako je uopšte rasan. Jedva čekam da se Sunčica igra s njim!

PC035166.JPG

Link to comment

U mom komšiluku ima jedan pas, ubedljivo najveći pas kog sam ja u životu videla. Na fazon doge, samo veći, i u visinu, a i malo glomazniji. Kao neko blentavo tele je! Beo je, sa malo crnih pega, prava kravica. Nemam pojma koja bi to rasa mogla biti, ako je uopšte rasan. Jedva čekam da se Sunčica igra s njim!

:ohmy: 

 

Primero9-09-04-Left01Wa.jpg

 

Link to comment

Joooj, magare!

 

Inače, sad sam videla psa, ni nalik dogi, nije skroz kratkodlak, glava totalno drugačija. Od ovih pasa što ste kačili, najviše liči na magarence.

Link to comment

Joooj, magare!

 

Inače, sad sam videla psa, ni nalik dogi, nije skroz kratkodlak, glava totalno drugačija. Od ovih pasa što ste kačili, najviše liči na magarence.

 

Er ovako nešto?

 

 

 

 

sredneaziatskaja_ovcharka_photo.jpg

 

srednjeazijski%20ovcar2.jpg

 

 

 

 

Misterija mora biti rešena. Možeš, doduše, i da pitaš komšiju, ali je ovako zabavnije. :D

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...