Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd

Featured Replies

  • Replies 31.7k
  • Views 2.7m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hvala... Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u

Posted Images

Najprostiju stvar nisu uradili, jebote bog, nema neke mudrosti u bacanju soli, niti je toliko snega palo, nismo u Osečini.

niste u osecini, ali ste u kurcu

teskom

25 minutes ago, Zabalujev said:

Najprostiju stvar nisu uradili, jebote bog, nema neke mudrosti u bacanju soli, niti je toliko snega palo, nismo u Osečini.

Odličan posao su uradili u KC. 

Ni očistili ni posuli, pa kada padneš tu si da te stave u gips. :fantom:

BNL

beograd na ledu

 

 

Putevi u Beogradu su totalno zaledjeni, ceo grad stoji od jutros, ono kao ne izlazite iz kuće dok su Vučić i naprednjaci na vlasti. Pa jbt sve što su trebali da urade je da pogledaju prognozu, natovare so i rizlu i voze kamione okolo i to ne znaju da urade.

 

https://x.com/shanttanna/status/1872547557861466222

 

 

 

 

 

Edited by cedo

Ne stiže čovjek, upravo završava posao od milijardu i nešto evra ako sam dobro pročitao, ovo muljanje sa prelaskom sa trola na električne buseve, o depou da ne pričam

jel' smem da kažem da se sve ovo ne bi dešavalo da đilas, zelenović iponoš nisu rešili da ne izađu na izbore? da ne bi slušali šapićenja luđenja i krstili se zbog njegovih "rešenja"?

Naravno da bi se desavalo.

 

Da nisu razbili SPN ovi sto su "birali borbu" mozda bi se izborili za nesto realnije od debakla na izborima.

Edited by Milosh76

samo ti i dalje veruj da bi dao i milimetar. juče, danas, sutra.

novi REM će petu frevencu da dodeli "informeru"

15 minutes ago, đorđe geprat said:

samo ti i dalje veruj da bi dao i milimetar. juče, danas, sutra.

novi REM će petu frevencu da dodeli "informeru"

Isto tako može da ti se odgovori:

"samo ti veruj da ovi ne bi nakrali koliko im treba opet za većinu koja im treba, samo ovaj put im je opozicija dala poverenje izlaskom"

Bitno je da su se oni izborili, samo ni oni ne znaju za sta tacno.

 

A InformerTV nije kandidat za petu frekvenciju, tako da je ne moze ni dobiti, zar ne?

 

Utvrđeni kandidati su Nova S, KCN, Kurir i BK televizija.  

 

Osim ako ne poniste konkurs i raspisu novi, a posto ni novi REM nije osnovan, nece se to skoro desiti.

Zasto N1 nije kandidat?

nac frekvenciju treba da imaju televizije opšteg tipa, a info kanali su uglavnom na kablu

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.