Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Beograd

Featured Replies

Deo u kojem su igraonice je jeziv - mračan, prljav i natopljen mokraćom.

  • Replies 31.7k
  • Views 2.7m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Hvala... Nece trebati hospis niti bilo sta, umro je jutros. (Da ne trolujem vise temu, mozda cemo o tom negde drugde, a najverovatnije nigde.)

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

  • Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u

Posted Images

nista bolji nije ni stari merkator

 

pritom je tu centrala sekte. ok sredili su pijacu, ali je ovo gde se ugl skupljaju klinci kriminal lose. pritom je tu i jedna igraonica. 

 

bukvalno portal u devedesete

Da, sve se pitam kad ce malo da ga urede. Verovatno i to cekaju da neko otkupi i napravi jos jednog montruma od 50 spratova.


Dobra stvar je sto stvarno imas sve sto ti padne na pamet tu.

mozda ima svasta, ali je jezivo ici onim hodnicima. kad smo vec kod merkatora, nesto budze na parkingu novog, a usce su produbili u podrum, sad su tamo novi kvadrati sa lokalima

8 hours ago, napadaj said:

Deo u kojem su igraonice je jeziv - mračan, prljav i natopljen mokraćom.

pretpostavljam da je za održavanje stanice zaduženo ЈКП Београдски метро и воз kojim direktoruje 1 mustra lezilebovićevska.

Ne, za stanicu je zaduzen ili grad BG pa neka od sluzbi ili Infrastruktura ZS  jer je tu stanica voza.

 

Zar nisu letos  hteli da zatvore stanicu Vukov spomenik na 750+ dana zbog renoviranja?

Edited by Arkadija

https://insajder.net/prenosimo/imenovan-jos-jedan-sudija-u-postupku-za-medunarodnu-arbitrazu-po-tuzbi-kentkarta-protiv-srbije

 

"Ta vrsta sporova se pred međunarodnim institucijama pokreće zbog neostvarene dobiti, do čega je u ovom slučaju, prema stavu podnosioca tužbe, došlo jednostranim raskidom ugovora. Grad je jednostrano raskinuo drugi po redu sklopljen ugovor sa "Kentkartom" 28. maja prošle godine, tj. deset godina pre njegovog isteka, a "Kentkart" je tužbu podneo prvog aprila ove godine. 

Prema izjavi gradonačelnika Beograda u tehničkom mandatu, Aleksandra Šapića, odštetni zahtev Kentkarta iznosi 17 miliona evra."

termiti

Jel zna neko koja je fora sa centralnim grejanjem- greju osetno krace a i hladniji su radijatori nego lani. Kriza gasa?

Mozda je nesto lokalno. Kod mene napravili saunu.

Taksi od danas skuplji, start 320 dinara.

Sreća te je javni prevoz tako dobar.

 

Zeleni venac se nakrivio malo

 

Tuda ionako idu nesposobni koji koriste gradski prevoz.

Vlada Srbije donela je odluku o prestanku svojstva kulturnog dobra zgradama Generalštaba Vojske Srbije i Crne Gore i Ministarstva odbrane u Beogradu.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.