November 12, 20241 yr nista bolji nije ni stari merkator pritom je tu centrala sekte. ok sredili su pijacu, ali je ovo gde se ugl skupljaju klinci kriminal lose. pritom je tu i jedna igraonica. bukvalno portal u devedesete
November 12, 20241 yr Da, sve se pitam kad ce malo da ga urede. Verovatno i to cekaju da neko otkupi i napravi jos jednog montruma od 50 spratova. Dobra stvar je sto stvarno imas sve sto ti padne na pamet tu.
November 12, 20241 yr mozda ima svasta, ali je jezivo ici onim hodnicima. kad smo vec kod merkatora, nesto budze na parkingu novog, a usce su produbili u podrum, sad su tamo novi kvadrati sa lokalima
November 12, 20241 yr 8 hours ago, napadaj said: Deo u kojem su igraonice je jeziv - mračan, prljav i natopljen mokraćom. pretpostavljam da je za održavanje stanice zaduženo ЈКП Београдски метро и воз kojim direktoruje 1 mustra lezilebovićevska.
November 12, 20241 yr Ne, za stanicu je zaduzen ili grad BG pa neka od sluzbi ili Infrastruktura ZS jer je tu stanica voza.
November 13, 20241 yr Zar nisu letos hteli da zatvore stanicu Vukov spomenik na 750+ dana zbog renoviranja? Edited November 13, 20241 yr by Arkadija
November 13, 20241 yr https://insajder.net/prenosimo/imenovan-jos-jedan-sudija-u-postupku-za-medunarodnu-arbitrazu-po-tuzbi-kentkarta-protiv-srbije "Ta vrsta sporova se pred međunarodnim institucijama pokreće zbog neostvarene dobiti, do čega je u ovom slučaju, prema stavu podnosioca tužbe, došlo jednostranim raskidom ugovora. Grad je jednostrano raskinuo drugi po redu sklopljen ugovor sa "Kentkartom" 28. maja prošle godine, tj. deset godina pre njegovog isteka, a "Kentkart" je tužbu podneo prvog aprila ove godine. Prema izjavi gradonačelnika Beograda u tehničkom mandatu, Aleksandra Šapića, odštetni zahtev Kentkarta iznosi 17 miliona evra."
November 13, 20241 yr Jel zna neko koja je fora sa centralnim grejanjem- greju osetno krace a i hladniji su radijatori nego lani. Kriza gasa?
November 15, 20241 yr Vlada Srbije donela je odluku o prestanku svojstva kulturnog dobra zgradama Generalštaba Vojske Srbije i Crne Gore i Ministarstva odbrane u Beogradu.
Create an account or sign in to comment