Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

10 hours ago, pt 2.0 said:

 

romantizujem temu dok ne smene šapića.

bgd stvarnost je neprihvatljiva.

nije,cim tu zivi 2 miliona ljudova.

Link to comment
50 minutes ago, Miki_belavista said:

Ne,vec odavno.pobegao na okean na vreme.

Onda nema potrebe da komentarišeš lične utiske osobe loja 52 od 53 godine života živi u Beogradu.

Uopšte, mene zaobidji ubuduće u svakom smoslu te reči ovde na PPP.

  • +1 1
Link to comment

Na temu (ili ne) drustvo juce komentarise da u BGu vise ne vredi ni imati auto. Poludeli svi. Mene kroz sprdnju hejluju sto vozim samo po kraju i ne silazim u grad.

Edited by Mel
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Mel said:

Na temu (ili ne) drustvo juce komentarise da u BGu vise ne vredi ni imati auto. Poludeli svi. Mene kroz sprdnju hejluju sto vozim samo po kraju i ne silazim u grad.

To kad raznosiš robu

  • Haha 2
Link to comment
14 hours ago, Mel said:

Na temu (ili ne) drustvo juce komentarise da u BGu vise ne vredi ni imati auto. Poludeli svi.

 

Zamisli koliko bi se samo rasteretio saobraćaj da postoje krštene bici-staze. Što se naravno neće desiti nikad, jer akcize - bilo bi to kao da lerdi plaća odvikavanje svojim klijentima.

Kad reče lerdi... iz istog razloga nikad neće legalizovati, jer zna se ko vodi posao.

  • +1 1
Link to comment

gangula založio toplane na prvi dan sezone grejanja

 

ako im se nešto ne može zameriti onda je to revnosnost što se tiče početka grejne sezone

Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

gangula založio toplane na prvi dan sezone grejanja

 

ako im se nešto ne može zameriti onda je to revnosnost što se tiče početka grejne sezone

Založio?

Kod mene je radijator jutros bio tek neznatno topliji od juče, tj bio je hladan, a ne leden. 

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Založio?

Kod mene je radijator jutros bio tek neznatno topliji od juče, tj bio je hladan, a ne leden. 

pa nije bio vreo kao u januaru na -10°

ali je bilo primetno da je prošla topla voda kroz njega

Link to comment
22 hours ago, Mel said:

Na temu (ili ne) drustvo juce komentarise da u BGu vise ne vredi ni imati auto. Poludeli svi. Mene kroz sprdnju hejluju sto vozim samo po kraju i ne silazim u grad.

Mene je sramota kad odem na godišnji servis. Glavni savet: vozite više auto. Mislim se: pa gde da ga vozim, po gradu 60% vremena stajanje u koloni. Svaki vid prevoza je postao neupotrebljiv u ovom gradu.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...