Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

off-topic iirc re "nulte godine":

priprema pocinje 1987 cuvenom "Osmom sednicom"

1989 Milosevic izvlaci all-time dzokera (radi i dan danas): Kosovo
(btw, za one koje ne znaju njemu kao ex-YU-komunisti Kosovo nije nista znacilo)

 

i tad sam znala da je to mitsko Kosovo izgubljeno odavno - a "narod" sam ne moze shvatiti realnost
ostali ex-YU nisu imali takav kamen za vratom - zato smo na repu svega - dok je tog kamena i najjadnija manipulacija drzi vlast koja radi sta hoce, tuga


 

Edited by Lucia
  • +1 3
Link to comment

Koliko je azurno objavljivanje gradjevinskih dozvola na onom centralnom registru? 
 

ako je neko izvadio dozvolu pre par nedelja, da li bi to vec trebalo da se vidi?

Link to comment
Koliko je azurno objavljivanje gradjevinskih dozvola na onom centralnom registru? 
 
ako je neko izvadio dozvolu pre par nedelja, da li bi to vec trebalo da se vidi?

Ja sve što sam gledao je bilo ažurno.
E sad Srbija je ovo...
Ne znam možda @Tihajeza i još neki imaju praktična iskustva...





...shiit has hit the fan...
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:


Ja sve što sam gledao je bilo ažurno.
E sad Srbija je ovo...
Ne znam možda @Tihajeza i još neki imaju praktična iskustva...





...shiit has hit the fan...

Odmah. Kad lupe pečat, štikliraju i na platformi i ti odmah vidiš.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jedva se nakanim doći do tazbine na padinu(i ovako mi pun đon dolazaka u bg 5 puta nedeljno), kad je sad počelo da puca od vatrometa klinci u autu fras doživljavaju jebem ti i Beograd i sve

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, beta kentauri said:

tu će, cenim, prvo da krenu kao da popločavaju pa na pola da se predomisle i sve ostave. na kraju posle dve tri godine će umesto ulice tu da poseju kukuruz.

pa u majke jevrosime i okolini imaju fotke sa bastama, vocnjacima i kuruzima. samo sto su na trasama danasnjih ulica. tako da je to, verovatno, bilo neko medjuvreme.

 

a, ako posade, jel to gradski kukuruz, neki PKB u nastajanju, ili pripada komsijama do pola dzade?

Link to comment
On 2. 9. 2023. at 20:52, desboj said:

Jedva se nakanim doći do tazbine na padinu(i ovako mi pun đon dolazaka u bg 5 puta nedeljno), kad je sad počelo da puca od vatrometa klinci u autu fras doživljavaju jebem ti i Beograd i sve

to je uticaj padine, ne bg-a. 

Link to comment

https://www.vreme.com/vesti/da-li-ovde-neko-vidi-fasade-koje-je-trebalo-sacuvati/?fbclid=IwAR2PbcLbNaBiNrEna8_z_ib2yf81t-hpqv25GZSPsa1gUgNTJN_PPFT9oH4

Sinoć je u Belom dvoru predstavljen stambeno-komercijalni blok "King’s Circle“ zbog kog su porušene kuće od arhitektonsko-kulturne vrednosti, a čije fasade je prema gradskoj odluci trebalo sačuvati.





...shiit has hit the fan....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...