Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

izrazavam jednu snaznu inicijativu da mi se gradjanin dr. cvetkovic nasisa kurca zajedno sa predsednicom boric breskovic. to je u ovoj fazi.

ukoliko inicijativa ne prodje, onda neka se prikljuce i dole navedene relevantne institucije.

 

i ako prodje neka ga sisaju.

 

320923326_693683892319377_85995961789065

  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment

a ne pricate za dodelu paketica:ziga:

Quote

Datum 29.12.2022.

12:00 Otvaranje manifestacije – voditeljka i moderatorka Irina Vukotić

12:02 Leontina Vukomanović i hor Čarolija

12:05 Tijana Dapčević

12:15 Aleksa Jelić i hor

12:20 Predstava ”Patrolne šape protiv vile Grdane”

12:35 Jelena Karleuša

12:45 Goca Tržan

12:55 Nikola Rokvić

13:05Leksington bend

13:15 Motivacioni govor za decu: deda mrazevi i glumci Iva Štrljić i Vuk Kostić

13:18 Obraćanje NJegove Svetosti Patrijarha srpskog Porfirija

13:25 Zajednička pesma svih izvođača

Završetak manifestacije i dodela paketića!

:violina:

vidi ekipu. idealan sastav za decicu

 

oganizator Fondacija "Za srpski narod i državu"

676

Direktorka fondacije "Za srpski narod i državu" Bojana Milićević

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

To je naprednjačka GONGO. I tu se baš lepo vidi njihov majndset. Prosto, za njih je to kulturni program za decu.

Za Sutjesku u Despota Stefana sam se godinama pitao kako tu još uvek ništa nije niklo, s obzirom na lokaciju i veličinu parcele.
Mada, nije mi jasno zašto bi Mišković morao da pali objekat da bi gradio novi. Da nije stari bio pod zaštitom?
Mišković poseduje i zemljište na autokomandi gde je odavno planirao da pravi Delta Planet, ali tu ga valjda grad blokira.

Link to comment
18 hours ago, munze said:

 

676

Direktorka fondacije "Za srpski narod i državu" Bojana Milićević

 

Iskreno se nadam da će, kad jednom, kad god da svane taj dan, smenimo vlast, da će i ovaj look da bude lustriran...

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

prošla sam danas oko 2 tamo kod ruskog cara gde je ona ruska jelka i kućice gde se reklamira rusija. čujem živa muzika svira rusiju od idola i priđem da vidim šta je... zdravo svima, mi smo nenormalni, sviraćemo vam pesme vlade divljana...

odlično ime za bend i sve uopšte

  • +1 1
Link to comment

Sad je barem jasno zasto ne postoji makar jedan novi infrastrukturni objekat, bulevar, most, ulica, bilo sta, sto je izgradjeno u poslednjih 10ak godina u ostatku grada osim BNV. Osim bulevara Patrijarha Pavla koji se gradi n godina, nigde nista. Korupcija koja izjeda ovu zemlju, sve sto je zavrsilo u dzepovima i na racunima smradikalskih tajkuna, primarni problem ove drzave.

  • +1 2
Link to comment

ženi sam rekao pre neki dan u vozu da ja neću doživeti da vidim tramvaj u tom bulevaru. za toliko godina (koliko, ne znam) uspeli su da izmeste kilometer topčiderke i urade kilometar druma sa 4 trake. mislim da je to rekord u sporogradnji druma. sad će da drkaju još godinu dana do stare okretnice a za do "biga" trebaće bar 3 godine. ako uopšte nameravaju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...