Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

po meni je jedini način da na izbornom listiću bude samo jedna lista protiv skotova. i da se uz žešću kampanju objasni ljudima u njihovim uporištima (prigradske opštine, prekodunavlje, šešeljburzi.....) da skotove bori spolovilo za njihove komunalne probleme i kaže im se koliko je love straćeno na vesićeve pizdarije i lopovluke. 

 

ako ne upali, onda, jebi ga. narod mislim koji voli da ga......

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, Moonwalker said:

Ko su tih dvoje? Treba videti ko je bio prisutan. Odluka od takvog znacaja za grad se skarabudzi sa manje od 60% prisutnih. 
 

Element za prozivanje.

Veljanovski i Vuletić (GDF, odnosno parče PSG, ušlo sa Đilasovom listom) valjda ne bojkotuju rad skupštine, pretpostavljam da su oni u pitanju.

 

61 od 110, jbt...

  • Hvala 1
Link to comment

Sad ja sam napolju, pa je lako seiriti i pametovati.


Ali za pitanje gradnje oko Makiskih bunara su mozda trebali da se vrate u Skupstinu grada, glasaju protiv i prave cirkus. Politika i bojkot, sve je to OK. Ali za ovaj tip problema koji ne sme da bude ideoloski, nego civilizacijski treba drugacije raditi.
 

Po meni treba da se udruze pravno i da idu na Ustavni sud ako ima elemenata po osnovi zdravlja i opste bezbednosti. A onda da se alarmiraju medjunarodni elementi. Jeste «besmisleno» je, ali sve sto moze treba da se radi.

 

Jbt poigravas se i sa pola saziva Skupstine grada odlucijes o necemu sto moze da igrozi izvor pijace vode dvomilionskog grada. A i ove morone, jebala ih i vlast i pare ko da ne moze da se zida na drugom mestu. Idioti!

Edited by Moonwalker
Link to comment
3 hours ago, Anonymous said:

Insistirati na Vesiću. I da će, koga god mafija bude predložila, taj biti dekor, a da ćemo živeti pod Vesićem još 4 godine.

 

Ovo.

 

Fiksacija na jednu tačku, beskonačno recikliranje njegovih gafova i mantranje trujenas trujenas trujenas

U godini posle korone, ljudi suočeni sa bolestima i golom egzistencijom biće jako osetljivi na na takve teme. 

 

Njemu dajete glas

170944_vesic10_f.jpg

Link to comment
Da li su ove internet peticije ikada nešto značile u stvarnom svetu?
da se vidimo koliko nas je elektronski zainteresovanih i koliko ostatak sveta zabole. a tek ako zabole i za vazduh i za vodu, meni je na kraju priche i to ok, da se zna da to nisu prioriteti nikome. ni prva ni poslednja ekipa koja ce slavno propasti kroz fusnote istorijskih knjiga. znash i zabole te, mozesh a zabole te, sve ok.

sent from bubamoto

Link to comment

tuzno, ali  isinito

kaze mi drugar juce, nisam bio, da je na protestu frilensera bilo po njegovoj proceni 300njak ljudi

nisam pratio vesti juce/danas, ne znam da li se negde pisalo o tome

ali ako je istina, a posebno ako je istina i onaj deo da je vec poslato preko 2000 raznih prijava za neplacen porez frilenserima, onda ne znam sta dalje reci

 

lako je drugima zamerati, ni sam nisam olicenje aktivizma

ali se makar na mikronivou borim da se ne naviknemo bas na sve

a cini mi se da smo generalno bas ubedili sebe da sve moze i "to tako mora"

 

Link to comment
8 hours ago, zorglub said:

Da li su ove internet peticije ikada nešto značile u stvarnom svetu?

Mislim da pravno ništa ne znače, tj. makar svi u Srbiji potpisali neku internet peticiju to nikog ne obavezuje da nešto uradi.

Link to comment

Ko moj drug 1999-te, ubio se od učestvovanja po engleskim internet anketama i peticijama povodom bombardovanja, menjao IP adrese, zajmio lične karte. Promenio je tok istorije.

Link to comment
On 30.12.2020. at 19:32, pt 2.0 said:

 

Ne možeš da oceniš nikako, na primer ja sam na vašoj strani, ali nikakve nekorisne internet peticije neću potpisivati.

Link to comment

Upravo sam potpisao peticiju tako što mi je ime a, prezime b, email adresa c@google.com, prijava prihvaćena, glas više protiv Makiša.

 

ajde da se ne sprdamo sa ozbilnjim stvarima.

 

 

 

Edited by Anonymous
Link to comment

Ta anketa je irelevantna, proverio sam, stoji LAST SIGNED a.b., što znači da bih sad mogao da im nabijem jedno 1000 glasova.

 

Čemu to treba da služi osim da obesmisli samu ideju peticija?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...