Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

Ehhh sta sve ima van granica ove zemlje, ali kod bratije nema zakona, mislim za njih nema, rade apsolutno sve sto im padne na pamet, nenormalno je normalno, sve van zakona legalno i tako u beskraj.
Cista hajducija. Verujem da je mnogo africkih drzava sredjenije i uredjenije i pored svih nedaca i ludila koje ih snalaze od skidanja okova kolonijalizma. Ovo je prava banana drzava, samo bez banana (nije ih bilo jutros u Maxiju).

Link to comment

2012 је дошао Тома превасходно. Вучић постаје господар прави тек негде 2013 након хапшења Мишковића, а вероватније так 2016. када се решава Томиних посланика из скупштине и припрема терен за 2017.

Link to comment

pa zar nije bio PPV a dačić kao premijer samo figurirao. on se za sve pitao od tada. toma je bio predsednik po ustavu i držao se njega. šta je radio ispod žita nije bitno za ovo što mislim.

 

8. godine NNE srbija je dobila spomenik dostojan velikog župana stefana nemanje.

Link to comment

Danas sam saznala da je ono mesto gde će biti Tiršova 2, gde je već srušen neki vojni objekat i gde se već uveliko raščišćavaju krš i krhotine, e da je sve to urađeno na reč, bez bilo kakve ozbilne dozvole i plana.

Link to comment
9 minutes ago, djordje geprat said:

pa zar nije bio PPV a dačić kao premijer samo figurirao. on se za sve pitao od tada. toma je bio predsednik po ustavu i držao se njega. šta je radio ispod žita nije bitno za ovo što mislim.

 

8. godine NNE srbija je dobila spomenik dostojan velikog župana stefana nemanje.

Па није баш, јер није имао апсолутну већину у скупштини. до 2014. Зато је и морао Дачића да постави за премијера. Плус је имао и Томине људе у странци и као Министре. Плус је ДС до пред крај 2013 држала Београд, а до 2016 и Војводину. 

Link to comment

ne znam hamlete, glupo mi je da dalje tupim. vidi On je ustanovio 2012. kao godinu preokreta, do koje ništa nije bilo ni za qrac, godinu početka Zlatnog doba. svi ti, i dačić sa edne strane kao poslušnik i klimoglavac i BG i vojvođanske kao vlasti bili su debelo zavisni od Njegove milosti i vlasde. tako da, koprcanje oko godine kada je On preuzeo kormilo nema smisla. ja kažem 2012, neko će da kaže 2016 bito je da On kaže da je godina NULTA 2012.

Link to comment

Ja nisam govorio šta je on rekao. Vi ste rekli da je 2012 nulta godina (u negativnom smislu), ja sam na to odgovarao. Slažem se da je nulta, ali ne zato što je on došao nego zato što je Toma došao i omogućio, svojom nesposobnošću, da Vučić sve preuzme. 

Link to comment
12 minutes ago, Hamlet Strašni said:

................. Slažem se da je nulta, ..........................

to je to. ustanovljujemo novi kalendar.:ph34r:

Spoiler

 

 

Link to comment
Danas sam saznala da je ono mesto gde će biti Tiršova 2, gde je već srušen neki vojni objekat i gde se već uveliko raščišćavaju krš i krhotine, e da je sve to urađeno na reč, bez bilo kakve ozbilne dozvole i plana.
pa najbolje da ce neko posle da rushi bolnicu za nashu decu zbog neke dozvole :ohmy:
isto ko stefan nemanja, odmah na srce i dushu nacije da se udari :s_w:

sent from bubamoto

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...