Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

moja rodna mesna zajednica zvala se "siva stena". tu su osim mene živeli još i hromi daba i braća buldozi.
imam drugaricu tamo. ranije nisam ni znala da to postoji.

sent from bubamoto

Link to comment
5 hours ago, Hamlet Strašni said:

MZ Zeleni venac je (bila) u Pop Lukinoj. Tamo je bila isturena jedinica uprave plus fitnes vežbe za stare i slične aktivnosti

 

MZ 4 jul je do 2013 recimo bila sportski centar plus stonoteniski klub a posle je pretvorena u javni terarijum sa slobodnim ulazom. Mislim da je još uvek tamo. 

Akvarijum i tropikarijum :angry:

 

Zabavno mesto, pre svega za upoznavanje riba jos ako onaj tamo sto radi izvadi gustera pa mozete da ga mazite ok napusticu topik.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Quote

 

Zbog najavljenih snežnih padavina, ekipe JKP "Beograd put" će od 19 sati biti u trećem stepenu pripravnosti, izjavio je zamenik gradonačelnika Goran Vesić.

 

"To znači da je 60 velikih kamiona spremno za čišćenje snega", napisao je Vesić na svom Fejsbuk profilu. 

 

On je takođe dodao da se tokom naredne noći očekuje prvi sneg u Beogradu, da će snega biti u višim delovima grada, a manjih padavina u užem centru.

 

 

Tačno sam znao da neće pasti ni pahulja.

  • +1 2
Link to comment

Mislim da je dalji deo ulice renoviran u okviru radova na novoj bus stanici, a blizi deo ulice ce se tek raditi, a ovo je stari pesacki...

 

Ali nemojte da sirite, bolje ovako da ih sprdaju :D

Link to comment
Mislim da je dalji deo ulice renoviran u okviru radova na novoj bus stanici, a blizi deo ulice ce se tek raditi, a ovo je stari pesacki...
 
Ali nemojte da sirite, bolje ovako da ih sprdaju [emoji3]

Cak i da je to slucaj, ne bi smeli da ostave ovakvu signalizaciju.


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
4 minutes ago, jms_uk said:


Cak i da je to slucaj, ne bi smeli da ostave ovakvu signalizaciju.


Sent from my iTelephone using Tapatalk

Mislim da ta strana (dalja od nas) trenutno nije u funkciji, a nije ni signalizacija

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

Treba porušiti, pokopati i uništiti sve stvoreno i urađeno pre 2012., pa i nečija nedela odrađena po hmmm nalogu...istorija počinje leta gospodnjeg 2012.

 

 

Eno i Ameri ruše ono skladište u Dalasu :fantom:

Edited by Barti66
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

 

ta zgrada je mogla da se prenameni u hotel pa makar se on zvao "monument".znam zgradu i okolinu.

 

sve mi se čini da će da koknu neku staklenu kocku. inače, tu je po rbanizmu, u parku predviđena podzemna garaža.  kako god, sjebaše mi rodni kraj načisto.

Link to comment
57 minutes ago, pacey defender said:

Izguglao firmu, video ime Mia Zečević na poziciji CEO, pa eto, samo bih da pustim prigodnu numeru. 

 

 

izgleda se isplatilo blejanje na biznis forumu

:fantom:

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...