Jump to content

Beograd


Amelija

Recommended Posts

U formalno važećim statutima je pisalo da savet čine predstavnici SSRN, SKS i slično. A formalno su ukinute jer je DRI pravio problem što ne postoje završni računi MZ pošto su im računi formalno postojali, mada bez ikakvog prometa godinama...

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a kao teritorijalni pojam?

Ne postoje mimo odluka. Trebalo bi naći poslednju odluku o MZ u Sl. listu Beograda i videti šta tu piše. 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

lakše mi da kažem da je mz tašmajdan

:fantom:

Ja nisam uspeo da nađem u ozbiljnoj bazi propisa koju profesionalno koristim…

:nobles:

Link to comment

Ima na plan plusu spisak MZ u Beogradu.

 

Nema ih u Starom Gradu.

 

Mada je i ovo što postoji sprdnja. Kod mene bi, po njima, trebalo da postoji jedna kod Brankovog mosta, ja je nikad nisam video, možda je u nekom budžaku.

Link to comment

MZ Zeleni venac je (bila) u Pop Lukinoj. Tamo je bila isturena jedinica uprave plus fitnes vežbe za stare i slične aktivnosti

 

MZ 4 jul je do 2013 recimo bila sportski centar plus stonoteniski klub a posle je pretvorena u javni terarijum sa slobodnim ulazom. Mislim da je još uvek tamo. 

Link to comment
7 minutes ago, Hamlet Strašni said:

MZ Zeleni venac je (bila) u Pop Lukinoj. Tamo je bila isturena jedinica uprave plus fitnes vežbe za stare i slične aktivnosti

 

To je ta sa spiska, potpuno mi je van radara, sad bih otišao tamo da je nađem, ali me mrzi. Baš ću da obratim pažnju sledeći put.

Link to comment
9 minutes ago, Anonymous said:

 

To je ta sa spiska, potpuno mi je van radara, sad bih otišao tamo da je nađem, ali me mrzi. Baš ću da obratim pažnju sledeći put.

Pored ulaza u Ugostiteljsku je...

Link to comment
On 21.12.2020. at 16:48, Tihajeza said:

 

Ja sam jednog Holanđanina vodala po Bg, neke 2000. i pokazala baš SVEEEE.

Od svega mu se najviše dojmila Kaluđerica, proveli smo tamo celo jedno prepodne (ja prvi i jedini put u životu), islikao je 10 rolni fotografija i posle pričao kako je to jedno od neverovatnijih mesta na kojima je bio.

 

Ali ne bih baš gradila brend Beograda na tome :D

 

 

Meni Altina ostavila utisak. Kaludjerica je Stari Rim u odnosu na ono. Prosto imas nekoliko dzada, kuće, STRove i pečenjare, kraj. Sve random poredjano, nekako sve izgleda beznadežno, ubija život u čoveku. Kaludjericu sa te strane vadi što je makar na brdima. Altina je na ravnom, užas koji nekim čudom egzistira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...