Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

I u Žarkovu se pojavio 'investitor' s namerom da uglavi još jednu zgradu gde joj mesto nije. Nemam pojma od koga je kupio parcelu, nekako ne verujem da je u pitanju privatno zemljište, jer taj neko bi to ili odavno prodao ili ne bi dozvolio da se pretvori u parkić, ali od jutros su radnici famozne firme Profox kao najgori svinjari ogradili betonirani prolaz izmedju te parcele i susedne zgrade, koji koriste i ljudi u invalidskim kolicima i ljudi sa dečjim kolicima, a onda za nižu rasu nabacali neko platno u blato, da skakucemo po tome kao reku da prelazimo preko kamenja. Postavicu i sliku kasnije, ova ima preko 1 MB.

 

Jebem ti ovu zemlju prokletu.

 

 

Edited by Malvo
Link to comment

jedva čekam da vidim kako će ova govna koja na suvo yebu beograđane uz zavrtanje ušiju da prođu na izborima. i ovi iz centra i izkrnjače i iz žarkova. i lazarevca i obrenovca, naravno.

Link to comment

prekjuče sam se vratio iz sela i prvi put prošao novom obilaznicom napravljenom zbog kopova. već je počelo kopanje. pomreće svi koji žive između stepojevca i lazarevca. a boga, mi i oni u lazarevcu. spuštao sam se s brda u varoš i jasno video slojeve: dole magla, sivkasta, u sredini braon smog  iznad oblačno nebo.

Link to comment
I u Žarkovu se pojavio 'investitor' s namerom da uglavi još jednu zgradu gde joj mesto nije. Nemam pojma od koga je kupio parcelu, nekako ne verujem da je u pitanju privatno zemljište, jer taj neko bi to ili odavno prodao ili ne bi dozvolio da se pretvori u parkić, ali od jutros su radnici famozne firme Profox kao najgori svinjari ogradili betonirani prolaz izmedju te parcele i susedne zgrade, koji koriste i ljudi u invalidskim kolicima i ljudi sa dečjim kolicima, a onda za nižu rasu nabacali neko platno u blato, da skakucemo po tome kao reku da prelazimo preko kamenja. Postavicu i sliku kasnije, ova ima preko 1 MB.
 
Jebem ti ovu zemlju prokletu.
 
 
Vidite sa ovima Naš parkić o metodama, ako vas uopšte ima dovoljno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

jedva čekam da vidim kako će ova govna koja na suvo yebu beograđane uz zavrtanje ušiju da prođu na izborima. i ovi iz centra i izkrnjače i iz žarkova. i lazarevca i obrenovca, naravno.

Da li uopšte postoji bilo kakva dilema?

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

jedva čekam da vidim kako će ova govna koja na suvo yebu beograđane uz zavrtanje ušiju da prođu na izborima. i ovi iz centra i izkrnjače i iz žarkova. i lazarevca i obrenovca, naravno.

 

Mozemo i u neke pare, ako ste za :)

Link to comment
44 minutes ago, SNARC said:

 

Mozemo i u neke pare, ako ste za :)

ma, nema potrebe. biće kako ovi ispod kažu

24 minutes ago, gospa buba said:

prolaze rutinski sve. beogradjanima nije vazno. ostalima josh i manje.

 

21 minutes ago, Barti66 said:

Da da...sa trećinom gasa...opušteno :isuse:

a posle, ako neko zakuka zbog ovog - onog samo reći  "pa izglasao si ih". naravno ako si siguran da nije "prespavao" izbore.

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Vidite sa ovima Naš parkić o metodama, ako vas uopšte ima dovoljno...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Mene ne pogadja direktno, ali ovih nekoliko tzv. 'policijskih zgrada' su u nebranom grozdju. Em im uklanjaju parkic gde su postavili i lepe klupe i sprave za decu (dakle, nekako ne verujem da je u pitanju bila privatna parcela), em su izmedju dve velike stambene zgrade napravili ogromno gradiliste i po ceo dan nesto kopaju, seku, rovare i sta ti znam. A ionako je vec sa jedne strane uvek prometna Trgovacka.

 

Hajde, ako i jeste u pitanju privatna parcela, jbg, ako i jesu dobili dozvolu za gradnju od olosa iz grada, opet neka protestuju, ali ovi Profox svinjari su ladno OGRADILI betonirani prolaz izmedju te parcele i susedne zgrade. Ne samo okolne zgrade, nego cela Suncana padina se odatle pesaka spustala dole ka Trgovackoj. Izuzetno sumnjam da im pripada taj deo parcele, posebno zato sto su nabacali ona sranja po blatu da kao ljudi gaze po tome. A posto je u pitanju nizbrdica, samo tim delom mogu da prodju ljudi sa invalidskim i decjim kolicima, na ostalim 'spustanjima' su svuda stepenice osim u Djordja Ognjanovica, ali sa te strane ionako nema nicega - desno su trafo stanica i spustanje ka Padini.

 

Neverovatni olos. Zamisljam nekog celavog majmuna kako mu pada na pamet - ko im jebe mater, ogradicemo, nek skakuuc po blatu, cujes ti sta sam ti rekao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...