Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

4 minutes ago, gospa buba said:

da li su planirali vodovod i kanalizaciju. shkolu nisu sigurno al samo gledaj kako ce da zguze crkvu i pumpu :s_w:

sent from bubamoto
 

 

Ako im zafali prostora mogu ta dva bogougodna sadrzaja da objedine u jednom objektu i naprave neku... sta ti ja znam... pumkvu, naftastir, Velikodizelsku Lavru, Crkvu Uspenja Benzinskoga Mlaza. Tako nesto.

Link to comment

Svi znamo kako se sa lakoćom menjaju planovi i da od svega toga ostanu samo po koja crkva ili pumpa. Jurija Gagarina je rekorder po broju pumpi, pa bi sada trebalo da se posvete i duhovnim vrednostima. 

Link to comment
32 minutes ago, Arkadija said:

Kod A bloka već ima vrtić, zar ne. Na čošku. Tu je već jedno 40 godina

Ja negdje čuh/pročitah da je neko već pikirao taj plac gdje je vrtić (pored Medicine rada) i da će se taj vrtić izmjestiti. Meni je to djelovalo suludo prije par godina ali sad više nisam tako siguran. Ne znam da zvanično postoji neki plan za izmještanje.

Link to comment
Ja negdje čuh/pročitah da je neko već pikirao taj plac gdje je vrtić (pored Medicine rada) i da će se taj vrtić izmjestiti. Meni je to djelovalo suludo prije par godina ali sad više nisam tako siguran. Ne znam da zvanično postoji neki plan za izmještanje.
Da da se A blok "prelije"...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
On 6.1.2020. at 21:05, harper said:

 

Velikodizelsku Lavru, Crkvu Uspenja Benzinskoga Mlaza. Tako nesto.

12/10

Platio bih da mi blagosiljaju plivajući zamajac

Link to comment
gde se kupuje one maske za zagađenje?

sedim u kancelariji i miris vazduha me seća na detinjstvo kad je deda ložio ugalj

vazduh je ful na ugalj. moj poznavalac po mirisu kaze da loze neshto gde je preskochen bar jedan tehnoloshki ciklus, plus garantovano nemaju nikakvu ekologiju na odzaku. uzivaj beograde, nek je samo nama crkva u crnoj gori na sigurnom, drugo shta je pa vazno s_w.gif

 

te maske koje i mozesh da kupish skoro sigurno ne rade ovo zagadjenje.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
20 minutes ago, Ravanelli said:

gde se kupuje one maske za zagađenje?

sedim u kancelariji i miris vazduha me seća na detinjstvo kad je deda ložio ugalj

ima ih na netu, o2canada.com su die beste

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...