Jump to content
IGNORED

Beograd


Amelija

Recommended Posts

8 minutes ago, Malvo said:

 

U pitanju je Štrik u Vlajkovićevoj, gde je ranije bio onaj ekscentrični gift shop. Ima šmeka, organizuju i književne večeri, vidi se da rade s ljubavlju. Prevode Ani Erno, valjda će to i malo finansijski da ih pogura.

spomenuli ste to i ranije, meni je nepoznato, ali ovo na šta frenk i ja mislim je nešto drugo. baš je u kosovskoj i stvarno iznad vrata piše bigz, a kakav je to bigz nemam pojma

  • +1 2
Link to comment
Just now, goofs said:

 

Ja bih mu u načelu ovo dozvolio. Naš Zoo vrt je mali, ima šmeka i nostalgije, ali životinje u njemu ne mogu da žive lepo i normalno, skučen prostor, okolna buka, neprirodno stanište. Kad odeš recimo u Zoo vrt u Pragu (koji je na periferiji grada), raspametiš se kad vidiš koliki su kavezi i koliko prostora žirafe, slonovi i ostale savanske životinje treba da dobiju.

Naravno tu postoje dve SNS kvake, prva je što će na prostoru sadašnjeg Zoo vrta izrasti neki stakleni falus za pranje para, a druga je što će po starom dobrom SNS građevinskom principu taj Zoo vrt na perfieriji biti kurton betončina bez prirodnog hlada na kojoj će životinje da skapaju. 

Kad se to ubaci u jednačinu onda je verovatno bolje da ništa ne diraju.

 

U drugom pasusu si sve lepo objasnio..

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Milosh76 said:

To bas o nije priferija.

A na sadasnjem prostoru zoo vrta se spremaju solitercine.

kako bre soliterchine, zar zoo vrt nije jebena tvrdjava? :blink:

 

kako bre ada??? :cry:

 

to govno treba da se rasformira do zadnje zivotinje i da ga nema vishe nikad :dry: mi nemamo krave za mleko trebaju nam krokodili :isuse:

Edited by gospa buba
  • +1 6
Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:

kako bre soliterchine, zar zoo vrt nije jebena tvrdjava? :blink:

 

kako bre ada??? :cry:

 

to govno treba da se rasformira do zadnje zivotinje i da ga nema vishe nikad :dry: mi nemamo krave za mleko trebaju nam krokodili :isuse:

pa sta ces da radis sa mujom?

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, munze said:

pa sta ces da radis sa mujom?

sa kim?

 

pazi jebote gomila divljih zivotinja na adi, i radikali da ih chuvaju, da dovedu uesbea iz kolubare, on najbolje chuva stvari. poginuce neko :blink:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment
28 minutes ago, djordje geprat said:

sad čuh da od sutra kreću aktivnosti oko selidbe ZOO vrta kod Ade Safari. beogradska hronika na RTS

Samo da mi Gavez ne sjebu, ostalo kako hoce

 

edit : a i zar taj deo nije nekako nizak i sklon poplavama ? Graditi tu zoo i mnogo zivotinja ne deluje smisleno 

Edited by Lezilebovich
  • +1 1
Link to comment

tachno bi crkli da ne skenjaju adu pa bilo kako :ph34r:

 

 

aaa, krokodil. ima gde zivi njegov narod, pa tamo negde da ide i on. ovde je ionako manjina, proshlo je njegovo :s_w: :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...