Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ej, ne diraj mi DJ hobbita, ja ga jednom sreo na nekom punk blok partiju, a i ex-verenica mu je svirala/pevala u gogol bordello!bas sinoc skinuo ovaj film da gledam...
Ne diram, ne diram :)Gledajuci film sam saznao da ima svoju izdavacku kucu. Posle mi je Google rekao da je ponosan vlasnik nekoliko hiljada nosaca zvuka.Nisam to ocekivao od njega.Tako da mi je covek postao nekako simpatican.
Link to comment
jes, pojavio se poodavno. jeste veoma zanimljiv, bar dok ti ne dosade svi ti filmski nrdovi sa svojim teorijama zavere i subliminalnim porukama.inače, sinoć gledao men who swim - neko ovde preporučio i hvala mu, stvarno je jako slatko i duhovito. čak se razmišljam da oformim svoju mušku mini ekipu za sinhrono plivanje pa da automatski idemo na svetsko prvenstvo i borimo se za predzadnje mesto... posle toga i the gatekeepers - po prvi put šest preživelih glavešina shin beta, izraelske obaveštajne agencije, otvoreno pričaju o 'anti-terorstičkim' akcijama u gazi i zapadnoj obali. jebeno užasno slušati sva opravdanja ljudi koji su dobili 'licence to kill' i potpuno sjeban moralni kompas. inače, scene sa arhivskim snimcima i kompjuterske animacije verovatno bolje izvedene nego i u jednom dokumentarcu do sada. 4/5i large_sXKlLqdBQpKF5ONq5m1jocGC68A.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...
220px-Mea_Maxima_Culpa_-_Silence_in_the_House_of_God_poster.jpgSolidan dokumentarac o tome kako Vatikan funkcionise kada dodje do informacija o zlostavljanju dece.
Ovo je nešto najmučnije što sam gledao u posljednjih dvadeset godina. Tri dana sam temperaturu imao poslije gledanja ovog filma.Elem, neki dan natrčah na info da je snimljen dokumentarac o jednom od najvećih bubnjara među ludacima i ludaka među bubnjarima, Mr. Bejkeru lično. Ali nikako da nađem da kupim. Ako ima neko ideju neka javi.http://www.imdb.com/title/tt1931388/Movie_Poster_of_%22Beware_Of_Mr._Baker%22.jpgedith:Zapravo se pojavio na rafovima sinoć. Sad vidjeh. Edited by NekoIzMase
Link to comment
igb7.jpgSjajan dokumentarac o više nego zanimljivoj istoriji muzičkog studija Sound City iz Los Anđelesa, koji je režirao i producirao Dave Grohl, frontmen Foo Fightersa, a pre toga bubnjar Nirvane. Upravo u ovom studiju je Nirvana snimila svoj legendarni album Nevermind. Album je snimljen za svega 16 dana.Sjajan je osvrt i na analognu miks konzolu NEVE 8078 , kao i na izuzetno akustičnu sobu za bubnjarske deonice.U Sound Cityju su između ostalih albume snimili i Fleetwood Mac, Neil Young, The Pixies, Santana, Rage Against the Machine, Kings of Leon, Bad Religion, Metallica, Nine Inch Nails, Johnny Cash...Dokumentarac je "a must" za sve poklonike pravog zvuka. ;) Edited by rezwalker
Link to comment

meni se slika pojavljuje, sori.odličan film, zaista. 1989 je vrh nasilja u NY, ali ovaj slučaj dobija natprosečnu pažnju jer je, jelte, mlada belkinja koja radi na wall streetu silovana a za to su navodno krivi adolescenti iz Harlema.Naročito su mučni konzervativni komentari nakon što je čitava priča rasvetljena.

Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...