Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

the-act-of-killing-actu.jpgJezivo, iskreno, autenticno. Dokumentarac koji prati aktere iz 65/66 i pokolja komunista u Indoneziji, sada uparvo ti gangsteri snimaju igrani film o tim zlodelima. Vrhunac ludosti je paramilitrana jedinica koja ima legitimet recimo redovne policije i dan danas (pricao sam nesto sa drugarom koji je prosle godine bio na Baliju, ali da sve to ima ovakve razemere iskreno nisam imao pojma) .
Link to comment
220px-Searching-for-sugar-man--poster.jpgFUCK ME! ko ovo nije gledao odmah da downloaduje, to je naredjenje!
Link to comment
220px-Searching-for-sugar-man--poster.jpgFUCK ME! ko ovo nije gledao odmah da downloaduje, to je naredjenje!
da kvoutujem post za svaki slucaj ako se neko zajebo i nije me shvatio ozbiljno.
Link to comment

Ja mislim da nema ko to nije još gledao, ali i drugi put nije na odmet... I peti... I sto dvajes osmi... Idealno je jednom mesečno npr.

Link to comment

@ kojotUpravo odgledao, neverovatna prica. Sussex record me podseti na josh jednu upropashcenu karijeru, Bill Whiters, a vezano za to i dokumentarac Still Billbill.jpg

Link to comment
220px-Searching-for-sugar-man--poster.jpgFUCK ME! ko ovo nije gledao odmah da downloaduje, to je naredjenje!
Veoma dobar. Interesantno je to kako nastaju neki lokalni selebritiji, odnosno, kako sticaj okolnosti učini jednog umetnika popularnim u jednoj državi dok ga u drugoj niko ne konstatuje. Mislim da smo slično uočili i kada smo pisali o video klub filmovima za vreme sankcija. Neke filmove koji su ovde bili popularni smo proglašavali planetarnim hitovima, iako to nisu bili.
Link to comment
Mislim da smo slično uočili i kada smo pisali o video klub filmovima za vreme sankcija. Neke filmove koji su ovde bili popularni smo proglašavali planetarnim hitovima, iako to nisu bili.
ima li boljeg primera od slotera nika :fantom:
Link to comment

kaze internet da je bio poznat i po australiji i da je isao na turneje sa midnight oil osamdesetih. znaci, nije bas sve iskreno prikazao dokumentarac, ali sjajna prica bez obzira.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...