Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

:lolol: spamuju te prodavci reklama?
ne :naughty:odgledao WM3, meni svi dokumentarci o tom slucaju zanimljivi jos od prvog paradise lost. sada je tema iscrpljenja, jedino da uhapse hobsa.
Link to comment

"Searching for Sugar Man" - režija, muzika, itd, sve je fenomenalno, ali priča... priča je potpuno neverovatna. Mislim da je bolje da ne istražujete o čemu se radi, više ćete uživati u filmu.

Link to comment
"Searching for Sugar Man" - režija, muzika, itd, sve je fenomenalno, ali priča... priča je potpuno neverovatna. Mislim da je bolje da ne istražujete o čemu se radi, više ćete uživati u filmu.
znao sam za njegovu muziku ali nisam znao za priču. dobar film.maločas pogledao Whore's Glory. odličan film o prostituciji u 3 različite države, u gradovima Bangleadeša, Tajlanda i Meksika. nemam pojma na koji način je autor uspeo da uđe na te lokacije i još sve to snimi. sve preporuke.whores_glory_12002003_ps_1_s-high.jpg
Link to comment
ne :naughty:odgledao WM3, meni svi dokumentarci o tom slucaju zanimljivi jos od prvog paradise lost. sada je tema iscrpljenja, jedino da uhapse hobsa.
dobar.ovako može da se napravi film o kosheenu na drugom exitu :D
Link to comment

I ja odgledao WM3.Kakav koktel nesposobnosti, marifetluka, politikantstva i zlocinstva. Sekspir ne bi smislio nesto mnogo tragicnije.Послато са HTC ChaCha A810e користећи Тапаток 2

Link to comment
waste_land_ver21.jpgBio juče na studiu B "Waste Land" o sakupljačima smeća na deponiji u Riju.Predsednik udruženja sakupljača (onaj mrtvi Mara gore), čita knjige koje nalazi na đubrištu i sada je jedan od boraca za prava radnika, a neki ga vide kao budućeg predsednika Brazila.Kada se to desi, kačićemo na "Celebrity drool"

tiao-santos.jpg

khm khm, o sakupljačima materijala za reciklažu.odličan film prepun emocija o ljudima koji žive i rade na najvećoj deponiji na svetu - Jardim Gramacho, o umetničkom projektu u koji je neke od njih ubacio umetnik Vik Muniz, o ljudskoj snazi i reciklaži ljudskog života.Jardim+Gramacho+7.jpg
Link to comment

Ni najmanje i uopste mi nije jasno oko cega se podigla tolika frka i cemu to masovno obozavanje. Aj da se sve ovo desava tamo neke 80-te, kada su ljudi jos uvek zagrejani za takvu budalastinu i za tako ocajnu propagandu i ekploataciju, kad su im glave jos uvek u oblacima, a noge otisnute od zemlje, ali danas, ne, definitivno ne razumem.Meni je osnovni problem sa filmom to sto se ovde ponovo velica drzava, najstrasnije. I umesto da se takvi autori, filmski stvaraoci, stide svoje poslusnicke proslosti i jasno kazu: Jebiga, mi smo takvi, oportunisti, partijski kadrovi, ako hocete oprostite, ako ne, mi se izvinjavamo sto smo privatizovali umetnicke polje i sto smo radili po nalogu - naredjenje, izvrsenje. Ali, ne takvi likovi dupe bi prodali da svoje neideje realizuju i jos se njima tako gordo ponose. Takvi likovi izazivaju simpatije, a za jednog Ziku Pavlovica i dalje skoro niko ne zna.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...