Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sasvim pristojan film. najzanimljiviji su likovi/dela poljoprivrednika sa raznih delova planete.nepotrebno je naglasavanje potrebe za ravnopravnoscu polova, najavljivanje nadolazeceg matrijarhata, i zemlja je zenskog roda, itd. zanimljivije bi bilo da je film posetio i prosirene eko-komune kojima doprinose ljudi drugih zanimanja, posebno iz oblasti tehnickih nauka.Solutions locales pour un désordre global

Link to comment

odgledao once upon a time in norway. jako zanimljivo. nikad me pomenuta scena muzički nije zanimala ali da je intrigantno - jeste. onaj plavi osnivač mayhema je dosta trezveno i jasno govorio, mada mi je njegov osvrt na ubistvo koje je počino faust dosta nejasan. uglavnom, sviđa mi se što se svelo na društvene uloge, dokazivanje, (ne)prihvatanje bez previše drobljenja o teističkom satanizmmu, odinizmu i ostalom mlaćenju. jako dobra priča u kojoj je moguće mrzeti ojstena, ali pomalo žaliti kad se vidi kako je skončao. sa druge strane, priča o peleu je baš tužna. e onda se pojavi onaj crni lik gotivac koji kaže kako su voleli da gledaju snuffove pa gledaocu bude krivo što nisu svi pomrli.preporuka.

Link to comment
Probao da kupim ovo al' ne nadjoh. Ima li neka dobra dusa da udijeli linak na prajvt?
ma sranje, ne vredi gledati. vidimo se u citulji je remek delo za ovo. Edited by kojot
Link to comment

:(dajte onda neki bolji gangsteraj.Kupio ovih dana sve 30 for 30, da odgledam na miru bez Ijespienovih reklama i kretenskih prevoda sa Arene.

Link to comment
:(dajte onda neki bolji gangsteraj.Kupio ovih dana sve 30 for 30, da odgledam na miru bez Ijespienovih reklama i kretenskih prevoda sa Arene.
sta te konkretno zanima? jesi gledao cocaine cowboys? Edited by kojot
Link to comment
Nisam. Zanima me gore citirani ili nesto slicno, ne znam, ne pratim scenu.
gledaj ovo sto sam ti preporucio, veruj mi da vredi. posle mozes da pogledas i drugi deo. kasnije cemo naci jos nesto :Dako te zanimaju americke bande onda imas i vrhunski dokumentarac o cripsima i bloodsima. Edited by kojot
Link to comment
  • 2 weeks later...

gledala sam sinoć prve tri epizode dokumentarne serije 'jugoslavija država za jedno stoljeće'. koliko su dosadni, nenormalni i neobjektivni, mnogo je zabavno. gledao neko?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...