Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ne znam šta bih napisao a da ne zvuči patetično, mogu samo najtoplije moguće da preporučim. šsgjkafjhđakdljmhđgDeep-Water-2006.jpg:Hail: :(

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Marley, odličan. A ja čak i ne volim tu muziku. Tj Raste su mi gori od metalaca, a njima se podsmevam. Dva i po sata, a nije dosadan.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Ne znam šta bih napisao a da ne zvuči patetično, mogu samo najtoplije moguće da preporučim. šsgjkafjhđakdljmhđgDeep-Water-2006.jpg:Hail: :(
Citirajući svoj post želim da naznačim još jednom koliko je ovo dobro i koliko se ne smije propustiti.
Link to comment

1 od najboljih dokumentaraca na temu, konacno spojen kao 1 video. Bavi se 'left - wing" anarhizmom (siguran sam da ga je empejac gledao :D ). Karl Hess (tada u radikalnom levicarskom fazonu) se pojavljuje nekoliko puta. Sigurno 1 od najzanimljivijih likova u americkoj politickoj istoriji. Od speechwritera za Goldwatera - do simpatizera SDS-a, idol mu je bila Emma Goldman, a cini mi se da je zavrsio kao postovalac lika i dela Mr. libertariana. http://www.youtube.com/watch?v=RwnZYY-CDXo

Link to comment
  • 3 weeks later...
Ovako nešto? Pogledaj celu tu seriju na jutubu.
odgledala sam serijal, odlican je. hvala jos jednom :)+1 preporuka zainteresovanima za temu
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...