Jump to content
IGNORED

Dokumentarci


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Vrlo dobar odlican.
jel sa benzinske pumpe? ;) knjiga je bolja, naravno. imam bas nemacko izdanje, ali sa drugacijim koricama :fantom: Edited by Parsons
Link to comment
jel sa benzinske pumpe? ;) knjiga je bolja, naravno. imam bas nemacko izdanje, ali sa drugacijim koricama :fantom:
Knjige su uvek bolje :)Tek sad primetih da sam stavio omot knige :P
Link to comment
Kon-Tiki.jpgOvo nije reklama za kompaniju srpskog Marka Pola, ne. Ovo je prica o prvim mitbasterima. Naucna ekspedicija plovi iz Perua ka Polineziji, resavajuci misteriju da li su na taj nacin mogli i Asteci da stignu do odredista i prenesu deo kulture na novu prostore. Ovo je ujedno i solidan samar evrocentricnoj paradigmi o tome kako je eto jedino ona bila sposobna za geografska otkrica. Snimci su uzivo sa plovila!http://www.youtube.com/watch?v=gGooopCTmpg-marjoe.jpgO nekom gotivnom evangelistickom ili pentakostalnom popu koji laze ljude i uzima im pare. Babe padaju u nesvest!http://www.youtube.com/watch?v=i2lum9J4-hg Edited by ultra plasticni
Link to comment
Citava ta serija emisija - THE HUMAN PLANET je odlicna. Dzungle, reke, pustinje, okeani, planine, arktik, sve je super.
Znači, razbijanje koliko je dobro. Odgledao 3, sada preskačem 4 i puštam planine, ne mogu da dočekam. :(
Link to comment
Jel ima negde da se skine/pogleda dokumentarac o bogougodnim partizanskim filmovima što je prošlog četvrtka bio na History Channelu?
Nije nesto, iz proslogodisnjeg serijala Robna kuca sa RTS-a (Stoimenov & Co.)Evo prve sezone01. Partizanski film 102. Partizanski film 203. Timovi šampioni Evrope 104. Timovi šampioni Evrope 205. Zimske olimpijske igre '84 Sarajevo06. Kultne TV serije - Otpisani07. Kultne TV serije - Povratak otpisanih08. Tito 109. Tito 210. Velika četvorka11. Uspesi velike četvorke**** Edited by teacher
bez rapidshare linkova molim. na pm.
Link to comment

Ma Cinema Komunisto je najjači, samo što nema da se skine. Uh, kako bi mi pasovao onaj odlomak kada Orson Vels egzaktno dokazuje zašto je Tito najveći živi čovek na svetu :s_p:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...