September 5, 200916 yr ne mogu da se setim kako se zvala ona pesma koje pevaju devojke islamskog porekla ili tako nešto..iz nekog razloga imam asocijaciju sa paradajzom...a jel se računaju naslovne teme serija?
September 5, 200916 yr Author ne mogu da se setim kako se zvala ona pesma koje pevaju devojke islamskog porekla ili tako nešto..iz nekog razloga imam asocijaciju sa paradajzom... Edited September 5, 200916 yr by vasudeva418
September 5, 200916 yr beastie boys - sabotageliquido - narcoticpaul weller - wild wood...2 be cntd... Edited September 5, 200916 yr by PointTaken
September 5, 200916 yr (namerno ova verzija iz shreka - testirano na jednom trogodisnjaku iz familije - mnogo puta smo se zajedno iskakali na ovo)
September 5, 200916 yr ako idemo u pubertet, onda, pre svih ---> the ramones i wanna be sedated i odmah zatim should I stay or should I go clash
September 5, 200916 yr ... a kad sam onomad čuo "Efilnikufesin", pevao sam dok mi nisu propali krajnici.
Create an account or sign in to comment