Jump to content
IGNORED

Niš


bost

Recommended Posts

E šime, ne rekoh ti, onaj dan kad smo se videli i svako krenuo na svoju stranu, ja sam (ponovo) otišao na klopu  :D . ka Ambasadoru. Elem, vraćam se u hotel i u ulici iza gradske kuće spazim raciju. Izvode ljude iz kafića. Širi noge bre, šta je bilo bre, nemoj da ti ja....

 

A sećam se da smo prošli pored jednog karavana marice, i da si rekao da idu u standardni pohod.

 

Niš je baš pandurski grad. Ja sam redukovao izlaske u BG ali čini mi se da su racije baš izuzetak.

Edited by pacey defender
Link to comment

Mi smo dobri u akcentuima, ima i slucajeva da se poneki padez stavi na ignore listu, al bas ne "dava"...ne preterujmo!  :mad:

 

Na stranu s ti akcenti & padezi, nego koju to titulu ne da(va) Nis?

Link to comment

:lolol:  Koji si ti monstrum, posle onoga si išao opet na klopu!

 

Preptostavljam da si raciju video ispred Procesa, ili Sparka. Da, svake, ali svake noći idu u racije. To se ne pamti još od početka devedesetih. Najgora je međutim ekipa koja ih sprovodi. Fakin žandarmerija pod punom ratnom opremom, u onim maskirnim uniformama. Užas.

 

Po gradu se priča da zapravo zastrašuju konkurenciju.

Link to comment

Niš je bio pandurski grad i pre deset godina, na jesnom festivalu Nisomnia doživeo sam jako čudne stvari. odredili su patrolu na čelu sa inspektorom čija je jedina svrha bila da drka akreditivane novinare na festivalu, koji su odsedali u nekom studentskom domu. sedeli su po ceo dan u lobiju i drugarski pričali sa novinarima, a vrhunac je bio kada je inspektor rekao "znate, ima priča da se neko od novinara drogira i da daje drogu drugima, to ćemo možda proveriti".

nas par se spakovalo i momentalno otišlo iz Niša, nismo ništa imali ali je pandurski ološ imao zadatak da minira festival, i mogli su i da podmetnu nešto.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

:lolol:  Koji si ti monstrum, posle onoga si išao opet na klopu!

 

Preptostavljam da si raciju video ispred Procesa, ili Sparka. Da, svake, ali svake noći idu u racije. To se ne pamti još od početka devedesetih. Najgora je međutim ekipa koja ih sprovodi. Fakin žandarmerija pod punom ratnom opremom, u onim maskirnim uniformama. Užas.

 

Po gradu se priča da zapravo zastrašuju konkurenciju.

Ma ogladnim kada putujem, valjda promena vazduha, šta li je :D  

Gledam sada mapu. Posložili su ih u ulici Sedmog jula, preko puta parka. Otprilike na uglu sa Strahinjića bana, tako da je verovatno Spark u pitanju. 

 

Jezivo, baš vam ne zavidim. 

Link to comment

Fakin žandarmerija pod punom ratnom opremom, u onim maskirnim uniformama. Užas.

 

Ima i zandarmerijki ™ -_-

 

Videh 1 takvu, trsavu crnku u Irish Pub-u cetvrtak na petak.

 

`nako,  ubava bese. smiley-blush.png

Link to comment

:lol:

 

ja bih ove u ovim spotovima kuvao u ulju a porodice slao u Sibir.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Ja još uvek ne mogu da poverujem da je neko svojevoljno učestvovao u ovako nečemu.

Ko zna čime su im pretili. Ipak, častan čovek uvek ima izbor.

Link to comment

Partizanovu u fudbalu, rekao bih.

 

Cartel ili Zbr-Nis? Eh, da se oni pitaju ^_^

 

Ja još uvek ne mogu da poverujem da je neko svojevoljno učestvovao u ovako nečemu.

 

konobara Ignju-Merakliju navatali sabajle. Bio trezan. :lol:

 

(1`.53, kafe Gnezdo kod dzamiju )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...