Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Eurosalon na sajmistu. Imaju svakakve kopije.Ja tamo nabavio ovo ispod svake cene u to vreme (sada vidim da idu i do 700E)LC4_Villa_Church_amb_big.jpg... kopija je odlicna, inace original ide od par hiljada E navise, ne znam tacnu cenu a mrzi me da googlam. Stolicu je napravio Korbizije 1928 a serijski je proizvedena 1930 (mislim)
Mada malo podseća na ginekološki astal, nema bolje stvari za odmor.Ja stavila ovo na desktop u nadi da će mi se smučiti.boston_new.jpg
Link to comment
  • 4 weeks later...

to su klasicne case za vodku. ako ne nadjes case, trazi vodku norma. mislim da su na norma.ru ili .sune znam da li se izvozi i ima li ih u free shopovima, ali flasa sa casom wubby

Link to comment

išjh! ja samo te imam. pazario ih nekoliko pre koju godinu jer mi je bilo najbolje piti white russian iz njih, onda skapirao da su u pitanju čaše iz platonovog sveta ideja - idealne čaše

Edited by Ravanelli
Link to comment
oh kako bih voleo da imam pun magacin ovakvih čaša:duralex%2Bglasses.jpg
ovo su bejzlajn case gore kod mene. sto je nama nekad bila burence casa, francuzima su ove.i kupuju se za 50c komad.
Link to comment

ima ih sada svuda, vidjam ih po onim apgrejdovanim prodavnicama sve za evro ili 120 dinznaci ne bas najgore, nego one sto kao imaju malo bolju robu. ispadnu nesto tipa 3 za 2e, zavisi od velicine

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...