Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

tako je, u eurosalonu ima za soma ojra. na popustu su snizili za nekih 100€. pogledacu i to, jer ako je dovoljno blizu resava problem logistike i carine

Edited by Ravanelli
Link to comment
ima neka kopija ovoga i barselone ali zaboravih gde, valjda neki eurosalon ili tako nesto
Eurosalon na sajmistu. Imaju svakakve kopije.Ja tamo nabavio ovo ispod svake cene u to vreme (sada vidim da idu i do 700E)LC4_Villa_Church_amb_big.jpg... kopija je odlicna, inace original ide od par hiljada E navise, ne znam tacnu cenu a mrzi me da googlam. Stolicu je napravio Korbizije 1928 a serijski je proizvedena 1930 (mislim) Edited by CowBoy
Link to comment
tako je, u eurosalonu ima za soma ojra. na popustu su snizili za nekih 100€. pogledacu i to, jer ako je dovoljno blizu resava problem logistike i carine
imaš i u onom emuu u dušanovoj, na početku ulicehttp://emu.rs/klubfotelje.html
Link to comment
Pa reci, drkošu matori? Ideš redom po forumu, kenjaš po članovima, zalivaš po ppp-i - budi mudo i otvoreno oteraj sve u materinu ili se sam tamo nosi.
... procitah ovo i bas da ispratim sta je bilo - nije bilo nista. Cak se nije ni tebi obratio. Ovo je postalo jako nervozno mesto kada se i na ovoj temi dele psovke.
Link to comment
Pa reci, drkošu matori? Ideš redom po forumu, kenjaš po članovima, zalivaš po ppp-i - budi mudo i otvoreno oteraj sve u materinu ili se sam tamo nosi.
U pitanju je bila sala ("to je to", vrlo uobicajena ovih dana na forumu).Takodje, racunam Lanciju i diga u prijatelje (a znam da su i medjusobno, poznato sa foruma, molim), i malo sam ih zacikavao sto su se poceli takmiciti oko toga ko ima veci se bolje razume u satove. Plus je to bila prilika da malo podjebavam celu Hagijadu, koja je prilicno pocela da luta, posebno sa doprinosima onih koji su cas za Tileta, cas veliki Srbi, i tako.Nadam se da je sad jasno da nije bilo nista zlonamerno u pitanju? Super!Sto se tice tvog neprijateljskog nastupa, pretpostavljam da sam ti se ranije zamerio komentarima apropo toga ko ima i nema prava da komentarise teme koje govore o roditeljstvu. Bio sam u pravu, upravo primati kao ti pogube kontrolu kad su roditelji, i spremni su da ginu za najmanje dovodjenje u pitanje njihove roditeljske svemudrosti. Pusi kurast, jelda.
Link to comment
Indi ide po kafani
E moj ti, pa nije ovo kafana. Nisi, izgleda, uspeo da primetis.U tom i jeste ceo problem, ili sto bi ti rekao, "to je to".Pretpostavljam da ce vam noci ubuduce biti mnogo zanimljivije bez mog prisustva. Pa, uzivajte.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...