Jump to content
IGNORED

Predmeti obožavanja


yolo

Recommended Posts

Suunto su uglavnom prelepi satovi s odličnim specifikacijama, ali i upitnom kontrolom kvaliteta. Ovi s ajkulama i džipovima em su bofl, em su preružni...
To je važilo samo za Suunto Core gde su se tačno znale serije koje ne valjaju. Kad sam kupovao Core znao sam koje serijske brojeve da izbegavam i eve ga radi kao zmaj već skoro 5 godina. D i G serija su vazda bile poznate kao nenormalno pouzdana sokoćala.
Link to comment
Suunto su uglavnom prelepi satovi s odličnim specifikacijama, ali i upitnom kontrolom kvaliteta. Ovi s ajkulama i džipovima em su bofl, em su preružni...
ok mudrijasu, na osnovu cega tvrdis da je dzip sat bofl, bas me zanima?
Link to comment
ma ne, ovde svi nose profi satove od par desetina hiljada, sve ostalo je bofl.
Ma daj, čoveku očito treba sprava za ronjenje, a ja tu ne bih baš štekao jer dobra sprava čuva glavu a realno traje bezbroj godina. Plus ovaj Suunto nije ni hiljadu, što je u svetu tih sprava sasma povoljno. Ne volem kad si grub :(
Link to comment

ja koliko vidim jedni ronilac je ovde Gotivac, valjda on najbolje zna sta mu treba. s druge strane jeep ronilacki satovi nisu nista drugo nego citizen, pravljeni s drugim logom u komercijalne svrhe.ovde kod mene ima profi ronilaca koji se sluze bas tim boflom skoro deset godina i vidim jos uvek mrdaju.

Link to comment
ja koliko vidim jedni ronilac je ovde Gotivac, valjda on najbolje zna sta mu treba. s druge strane jeep ronilacki satovi nisu nista drugo nego citizen, pravljeni s drugim logom u komercijalne svrhe.ovde kod mene ima profi ronilaca koji se sluze bas tim boflom skoro deset godina i vidim jos uvek mrdaju.
Sam ja rekao da je bofl možda? A igrom slučaja gnjurah 7-8 godina prilično intenzivno, pa dopuštam sebi da predložim sokoćalo.
Link to comment

Dobro, možda nije bofl, ali je najverovatnije precenjeni "dizajnerski" sat s nepoznatim mehanizmom. Možda sam to samo ja, ali znam da bih se između ajkula i đipova uvek okrenuo trećoj strani, tj. imenima za koje znam da su ekšli i napravile određeni sat.@dig, stekao sam utisak da ono važi za sve suuntoe, prihvatam da grešim.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...