Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ja jesam čuo da su ljudi po Americi dobijali neke apsurdno visoke kazne za torentovanje muzike, i to samo po dve-tri pesme, ali to je bilo pre dosta godina kad su zlikovci pokušali da sprovedu kampanju zastrašivanja... bez nekih rezultata, naravno.

Link to comment

ima tu jos jedna stvar...te kazne su uzasno los PR za nosioce autorskih prava. cenim da su shvatili da steta od gramzivog imidza premasuje korist od zastrasivanja.kako ono bese nekad davno, kako su zezali Metaliku? Money good! Napster baaaad!beer-good-napster-bad-metallica.png

Link to comment
Najbolje bi bilo da nabaviš invite za neki closed tracker...
Sigurno si u pravu, hvala na savetu. Medjutim, iz vise razloga to nije pravac u kome licno zelim da idem. U stvari ne volim da svlacim brdo stvari samo zato sto se mogu svuci za dzabaka, pod jedan, a pod dva nemam za to realno ni vremena da to sve otpratim, niti je broadband internet ovde po prirodi podoban za to (cak i ako se ima uncapped plan, sto je retko, ISP uzimaju pravo da a) tetheruju transfer na peer-2-peer konekcijama, b) uspore komplet internet kad se predje odredjeni broj Gb... fine print, dzebiga).Ono sto se nadam je da ce biti sve vise besplatnog streaming-a, kao sto je (kad je u pitanju muzika) Spotify i tome sl. Posto je to u stvari karika koja nedostaje, a izazvana (ponovo u slucaju muzike) propascu komercijalnog radija, na kome (sa retkim izuzecima) ne mozes cuti nista zanimljivo. Za filmove (ili serije) jos ne postoji nesto kao Spotify, ali mozda ce jednom i to biti.EDIT. Da, zaboravio sam, ima puno besplatnog streaming-a kad je u pitanju domaca (Ozi) televizija. Stavise, ja nemam TV (stari mi je crk'o, a novi nisam kupio) a svaki dan gledam TV programe. (To je geografski ograniceno, ofkors.) Edited by Indy
Link to comment

Bilo je i sajtova sa strimovanim filmovima, ali ja ne znam nijedan od kad je umro Megaupload. Ali, znam da ima i ako naletim, napisaću ovde. Nadam se da te zakoni kod tebe neće sprečiti. :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

jel moze da se pokrene film sa 97,4%?misim ako se jos danas nista ne desi posto ima 2seedera,nemam pojma ni kako je ovolko uspeo da svuce,da ga pustam?posto ne mogu vise da cekam..

Link to comment
  • 3 weeks later...

auuu pa ja ovo tek sad vidim :Hail: a dosla da pitam stae s pirackom plazicom.... sa koje sam skinula prviih 4 epizode The Returned i onda je nestalael bi neko bijo ljubazan da mi kaze kako da nadzem ovu seriju na demonoidu.... nista mi ne izbacuje, il mi izbaci nesto sve samo ovu seriju ne.... il sam ja smotana pa numem da nadzemnista, nasla na pirackoj.... jea!! :) nisam znala da im je samo adresa promenjena

Edited by Hippie
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jesam li jedini koji ima problema sa brzinom na piratskom zalivu? Do pre tri dana je sve islo kako treba (600 kb po sekundi bez ikakvih problema), a evo sada me smara sa neverovatnim protokom i do1kb po sekundi :isuse: . SBB, ako je bitno. sad su ponovo na .se

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...