Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ma nisam ni gledao, ukucao Blue Jasmine i klikno na Magnet cim se pojavio. Ne znam ni odakle je to. Ali, stvarno, pocinjem da ih izbegavam (i zbog toga sto znam da monitoruju, mislim, ovi sto monitoruju).
A odakle skidaš ?Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Pa, jeste, i to mi cesto izadje na Google search (uvek tako pocinjem). Ali, otkad je Amelija nagrajisala sa njenim torrent iskustvom, i ja sam navatao zent. Bez obzira sto za sada ovde ne cujem da kaznjavaju.

Link to comment
Pa, jeste, i to mi cesto izadje na Google search (uvek tako pocinjem). Ali, otkad je Amelija nagrajisala sa njenim torrent iskustvom, i ja sam navatao zent. Bez obzira sto za sada ovde ne cujem da kaznjavaju.
Uglavnom skidam muziku, pa pretragu započnem na tom sajtu. Ako tu ne nadjem odgovarajuće torente, probam još preko guglsrča, uz dodatak flac. Ako ni to ne pomogne, odustajem od pretrage, ima druge dobre muzike na sve strane.http://torrentz.eu/search?f=Svetlana+Ra%C5%BEnjatovi%C4%87+Ceca
Link to comment

Ufatili je... mislim da je platila neku poveliku kaznu (ako ne i ogromnu, nije htela da specificira sumu). I to samo sto je skinula 1 film (silver linings playbook, barem da je neki film hehe).

Link to comment
... I to samo sto je skinula 1 film ...
ih, pa nije valjda zato što je skinula, već zato što je delila. to je problem sa torentima.da je skinula sa nekog od bezbroj filesharing-servisa niko je ne bi dirao.
Link to comment

A po kojim to osnovama? Jel' imala neki ugovor sa ISP koji to eksplicitno zabranjuje korišćenje P2P softvera pa ga je prekrišila, ili šta?Ako su je "uhvatili" tako što su nasumično slali pretnje kome god su stigli pa se ona zajebala i platila, to je druga priča...

Link to comment
Fuck off za torrente. Ne samo sto je "onima tamo" smesno lako da vide moju IP adresu kad skidam nesto, nego su (isporucioci wareza) poceli da spemuju nevidjeno. Puk'o mi zivac neki dan kad sam skin'o Blue Jasmin, samo da nadjem zakljucanu arhivu (rar) za koju treba lozinka koja moze da se (navodno) dobije na nekom linku, a na kom su spremili tonu malwarea da ti instaliraju, pritom. OK, upalim ja jednu od virtuelnih Windows masina (ne moze linux, posto traze da instaliras neka govna). I posle jedno sat vremena akanja, i svlacenja ko zna kakvog zlowarea, ne dadose mi lozinku. Obrisah tu VM, a bogme cu torrente zaobilaziti ubuduce.
Ništa torenti nisu krivi za to. :) Kao da skineš neki virus sa nekog sajta i kažeš "fuck off internet download". Jednostavno, ako skidaš sa velikih, otvorenih, pročitaš komentare i povataš fore šta da skidaš, nema šanse da se zajebeš.Najbolje bi bilo da nabaviš invite za neki closed tracker, tu nema nikad virusa i sve je brzo i čisto. A od sajtova koji ne traže invite već samo registraciju rutracker.org je daleko najbolji. Mislim, taj je među najboljima računajući i zatvorene.A ovo za kaznu, voleo bih i ja da pročitam tačno šta i kako se desilo. Imam poznanike po zapadu i svi torentuju kao blesavi od kuće i nikad nisam čuo da je iko izvođen pred lice zakona.
Link to comment
A ovo za kaznu, voleo bih i ja da pročitam tačno šta i kako se desilo. Imam poznanike po zapadu i svi torentuju kao blesavi od kuće i nikad nisam čuo da je iko izvođen pred lice zakona.
Pa, za ove druge poznanike moraš da imaš veze po društvu da ih upoznaš...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...