Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • 5 months later...

Tamo gde su potrebne pozivnice, obično si odgovoran ako je taj kome daš pozivnicu hit-and-run user, ne poštuje ratio, pljuje u komentarima torrenta i slično.Suma sumarum, možeš da najebeš kao žirant takvog korisnika, svakako.

Link to comment

Koja glupost. Ne mogu nista da dobijem ako nekoga pozovem a treba da rizikujem svoj nalog sa jako dobrim ratiom.Pardoniram svima al povlacim ponudu. Eventualno ako mi tamo odgovore da ipak ne rizikujem svoj nalog onda cu ih ipak razdeliti.

Link to comment

Rekose mi da ne mogu da izgubim nalog za jednog ako se ispostavi da je los i da u najgorem slucaju mogu da izgubim mogucnost pozivanja. Taman mi se jedan forumas javio na pm pa ce on i dobiti. Ne smem da rizikujem da podelim 4 pa da mi ukaljate sveti lik :)Mozda naknadno dam jos neku ako se prvi parapsihopatolog dobro pokaze.

Edited by katamaran
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Piracy site IsoHunt to shut down and pay $110mIsoHunt, a popular website offering BitTorrents of mostly pirated material, is to shut down following a court settlement.The site's owner, Canadian Gary Fung, has agreed to pay $110m (£68m) to the Motion Picture Association of America (MPAA).

Link to comment

Au, i shutdown i simbolični settlement? :unsure: Mora da su nešto ozbiljno imali na savesti.Da li je isoHunt stvarno bio popularan poslednjih godina? Ja nisam tamo svraćao nemam pojma otkad...

Link to comment

Fuck off za torrente. Ne samo sto je "onima tamo" smesno lako da vide moju IP adresu kad skidam nesto, nego su (isporucioci wareza) poceli da spemuju nevidjeno. Puk'o mi zivac neki dan kad sam skin'o Blue Jasmin, samo da nadjem zakljucanu arhivu (rar) za koju treba lozinka koja moze da se (navodno) dobije na nekom linku, a na kom su spremili tonu malwarea da ti instaliraju, pritom. OK, upalim ja jednu od virtuelnih Windows masina (ne moze linux, posto traze da instaliras neka govna). I posle jedno sat vremena akanja, i svlacenja ko zna kakvog zlowarea, ne dadose mi lozinku. Obrisah tu VM, a bogme cu torrente zaobilaziti ubuduce.

Link to comment
Au, i shutdown i simbolični settlement? :unsure: Mora da su nešto ozbiljno imali na savesti.Da li je isoHunt stvarno bio popularan poslednjih godina? Ja nisam tamo svraćao nemam pojma otkad...
bio extra popularan, ja sam baš tu sve pronalazio bez problema :(
Link to comment

@Indy: Nemoj da pričaš da su te stvarno navukli na te zaključane arhive, da ideš tamo i ovamo i tražiš nepostojeći password? :lol: Ja sam mislio da su tu ciljna grupa samo penzioneri koji veruju svemu što pročitaju na internetu :PFWIW, kad god naiđeš na torrent arhive sa samo jednim fajlom unutra, posebno ako je nešto gde bi stepen kompresije bio zanemarljivo mali (npr. .avi), računaj na to da je fake. Ili prosto pogledaj komentare, ljudi obično vrište sa krovova™ da se ne seeduje to sranje.

Link to comment

Ma nisam ni gledao, ukucao Blue Jasmine i klikno na Magnet cim se pojavio. Ne znam ni odakle je to. Ali, stvarno, pocinjem da ih izbegavam (i zbog toga sto znam da monitoruju, mislim, ovi sto monitoruju).

Edited by Indy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...