Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

u slicnim programima, a s'obzirom da ne koriste indexing service, verovatno lezi buducnost, ali odgovor je ne: jos uvek nije ni izbliza klasicnim torrent klijentima.

Link to comment
  • 5 weeks later...
Ima li neko da je učlanjen na Zamundu da mi potvrdi da li tracker radi, pošto 3 dana ne mogu da mu pristupim, a i torenti koje sejem su zreli (crveni)?
Sad sam probao. Ponasa se normalno ( Zamunda ).
Link to comment

25filmova x 80 strana bluray full (po strani)25filmova x 4689 strana 720p i 1080ptorrentday nije rutracker,ali može skoro sve da se nađe. a i uz male donacije možete da bustujete svoj ratio. normalno ako niste iz Srbije. (paypal sistem) :isuse:

Link to comment

+1 za torrentday, osim svega navedenog ima i opcija freeleech, 4623 strane po 25 torrenta od kojih su vecina raznorazni paketi shto filmova shto serija, po sezona u paketu..znaci ne mora da se seeduje i ne utice na ratio.

Link to comment

Što se zamunde tiče ovako:Probao s posla da se logujem, sve normalno radi, nisam banovan.Kući probao da isključim modem na 1/2 sata da dobijem (sbb) drugu IP adresu, ali sam se usrećio idobio drugu ali iz istog opsega 24.135.*.*. (do vikenda bio 178.148.*.*. i sve radilo cakum pakum).Počistio keš, kolačiće, probao sa drugim brauzerom, isključivao antivirus i firewall...Jedino da probam još par pruta da iniciram promenu IP dok ne dobijem neki drugi opseg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...