Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Izašao je µT 3.2 Stable
Upravo proverio: konačno, inicijalni prozor koji se otvara pri učitavanju "magneta" omogućava da se, kao i ranije, izaberu željeni fajlovi pre početka skidanja. Samo treba sačekati nekoliko sekundi. Uradili su kao što su i obećali - svaka čast ekipi koja razvija µT! Edited by Jolly Roger
Link to comment
Ako se dobro sećam Lrd je imao problema na nekim trekerima. Na onima koje ja koristim µTorrent 3.1.3 nije u nemilosti. Najbolje ti je da pogledaš FAQ privatnog trekera koji rabiš, tamo češ po pravilu naći spisak dozvoljenih torent programa.
Jeste, trojka je prijavljivao neke pogrešne podatke i bio je banovan. Sada je dozvoljen, mada vidim i sada da brlja u added pa mi prijavljuje da neke stvari koje sidujem mesecima sam dodao "less than a minute ago", a neke i po nekoliko godina unazad. :D Ali, bukvalno svaki privatni treker na koji idem (tako da pretpostavljam da je tako na većini) na prvoj strani na vidnom mestu ima FAQ ili oznaku da šta sme ili ne sme od softvera da se koristi.
Link to comment
  • 3 weeks later...
ajd nek mi neko kaže vredi li ovaj Tixati više od Utorrenta?
Meni vredi, no nemoj mi verovati. Probaj sam pa odluči, tako je najbolje.EDIT: Ako koristiš privatne trekere zaboravi na Tixati... :( Edited by Jolly Roger
Link to comment

Jel' zna neko dobru prodavnicu gde ima da se kupi proveren CS5 Master Collection (a zapravo mi trebaju PShop, Illustrator, Indesign i Acrobat)?

Link to comment

To je, kažu da će im trebati više nedelja da se vrate nazad.edit:

CS5 Master Collection (a zapravo mi trebaju PShop, Illustrator, Indesign i Acrobat)?
Tebi u stvari treba Designer Premium, mislim da sam ga bio skinuo upravo sa Demonoida. Edited by Anonymous
Link to comment

Zna li neko šta je sa elbitz-om?

Inače, probao ponovo posle dužeg vremena qbittorrent i oduševio se. Ovo je sve ono što je µTorrent bio u svojim najboljim danima (koji su daleko iza njega) and then some.
Postoji li neki lak način da transferujem sve torrente sa utorrenta na qbittorent? Mrzi me da prebacujem jedan po jedan.A i ako možeš da objasniš šta je to bolje? Ja i onako ne idem dalje(jer ne znam) od onih osnovnih podešavanja pa ne zna da li onda ima smisla prebacivati se uopšte.
Link to comment
Tebi u stvari treba Designer Premium, mislim da sam ga bio skinuo upravo sa Demonoida.
Tek sad videh odgovor, našao ga na TPBu, sve radi kako valja (zasad)...Thanks anyway :thumbsup:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...