Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Skidaš sa piratebay-a? Oni su izbacili klasične torrent linkove, pa se sad informacije o torrentu nalaze u magnet linku. Nažalost, utorrent se ne snalazi sa njima, pa skida celokupan torent.Predlog: pusti da se skida sve pa čim stigneš, udari stop. Onda odaberi "don't downlad" na fajlove koje hoćeš da izbegneš. Uz malo sreće, neće povući nijedno parče za to kratko vreme.Što se tiče ograničavanja uploada Jolly Rodger je u pravu. Nekih 60-80% je sasvim OK da bi se imala puna brzina downloada. Problem je što štetu od ADSL overheada (bar u Srbiji) snosi korisnik, a ne provajder, pa je tako deklarisanih 1536/256kbps ustvari realnih ~1300/215kbps, odnosno 160/26 KB/s. U tom slučaju optimalno je ograničiti na 15-20 KB/s.

Link to comment
To mi je stiklirano ali opet isto.
Ako si na nekom sajtu koji koristi magnet linkove onda mu treba vise vremena da svuce informaciju o fajlovima...Mislim da je pisano o tome, a secam se da su na uTorrent forumu cimali gazde da to rese/ubrzaju
Link to comment

Otvori Utorrent.U gornjem desnom uglu imaš dugme Options.Klinkni i iz padajućeg menija izaberi preferences.U prozoru koji se otvori klikni na UI settings pa negde na dnu desne strane čekiraj Show a window that displays the files inside.......Sad pokreni Utorrent nekim torrent fajlom.Pojaviće se prozor koji ti treba.Eventualno, ako ti samo nudi opciju save as, klikni na strelice u donjem levom uglu.

Link to comment
Koristim UTorrent i imam jedan problem. Kada hocu da skinem jedan fajl sa torenta ranije mi je izlazila opcija da izaberem iz torenta sta hocu i ja izaberem i nema problema. Ali sad mi vise ne daje tu opciju. Kako da namestim to? Necu da skidam celu sezonu serije kad mi vec treba samo jedna epizoda.
Ti si se snašao, fino. Evo, za sve koji možda nisu, još jednom:http://www.youtube.com/watch?v=KCIclko7Bc8
Link to comment

Ja bik samo da pozdravim ekipu jednim velikim HVALA.Torenti su, po svemu sudeći, mama. Dugo sam se opirao, warez-bb mi je delovao nekako... ljudskije i ličnije, ali sada pišam po tome svemu. Jebe me što malo duže moram da tragam za filmovima u malim (.mkv) formatima (volim da naguram što više robe na DVD), ali sve je to kurac za njakanja sa dead linkovima, sporim brzinama, cryptloadovima, captchaovima itd. Zakon.

Link to comment
Karagarđani, da li se sa nešto zbilo sa karagargom ili meni zbog bar jednomsečnog odsustvovanja ne da da se družimo?
Draga Karagarđanko :wub:, trenutno ne šljaka, ali verujem da je to zbog vikenda (btw, tokom prepodneva sve bilo u redu), nešto kao "surrealmoviez sindrom". Btw, zašto te na tom svetom mestu nije bilo cca mesec dana?
Link to comment
Draga Karagarđanko :wub:, trenutno ne šljaka, ali verujem da je to zbog vikenda (btw, tokom prepodneva sve bilo u redu), nešto kao "surrealmoviez sindrom". Btw, zašto te na tom svetom mestu nije bilo cca mesec dana?
uh-huh, hvala! :) ukratko: nisam stizala nikako + peh sa ljapom&topom&municijom - tuđin mi se igrao i pobrkao svašta što se ne sme. sada krećem u akciju iznova! :wub:
Link to comment

jeste, lenji su na karagargi tijekom vikenda, to najbolje znaju ovi što pokušavaju da uploadaju stvari tamo u nevreme :blush: inače meni malo grozno što tamo na forumu ima nekih ljudi koji drukaju cheatere (kake tužibabe i policajci lele, a jednog još i znam ccc:) te je dobar potez to što su smanjili ovaj ratio za nas što ne koristimo seedboxove. na surrealu nisam bio 100 godina, koji je aktuelni servis, mediafire? (hejtao sam i ranije rapidshare zato što su uvek bili kakani i nadao se megaupload taktici no surova realnost me je ipak demantovala kme)

Edited by palfoot
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ima li neka dobra duša da mi "pokaže"/"napiše" najbolja podešavanja za skidanje torenta preko SBBa?koristim ųTorrent 2.2Ili neki drugi savet za skidanje torenta preko sbb-a!
Sta ti tacno ne radi? Koliko se secam kod SBB ne trabaju ni portovi da se otvaraju, sve je "plug and play".
Evo šta ja mislim da je problemcapture3en.jpgod /pod/programa (vezanih za torente) imam instalirano PeerBlock+ nisam portforvardovao ruter i upload mi je ograničen na 50% kapacitetaovde je "Hamburg" izabran slučajno jer Beograda tj Srbije nema na spisku, mada sumnjam da je to problemona ikona na dnu torenta je više žuta i trouglu neko što je zelena i okruglaKonkretno stavio sam da mi se skida 5 fajlova koji su ultra popularni (house md 8 serijal) a pre toga sam stavio da mi se skidaju tri manje popularna fajla (Džejm Bornova triologija HD)i sad filmovi se skidaju "jezivo" sporo (ulazim u 4 dan skidanja) a serije nisu ni počele da se skidaju.Kako da to "rešim"? Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...