Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Koliko vidim film je tek doziveo limited release u Americi, a UK tek sledi tako da ne verujem da ga ima u nekoj prihvatljivoj verziji na netu. Ovo po torentima je uglavnom fake. Na emule ima par verzija, ali mislim da je i tu mrka kapa (fejk, Trirov Antihrist,...)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam 1 problem.Registrovao sam se pre izvesnog vremena na sport-scene.net, medjutim kada kliknem na neki torrent da bih ga skinuo, izbaci mi sledece: You can not download this torrent because it is not freeleech or bonus leech! Moze li mi neko reci u cemu je problem, i kako da ga resim, bi bih mu veoma zahvalan.

Link to comment

Ako se dobro secam, moras u pocetku da skines par komada tih freeleech/bonusleech torenata a onda da drzis seed da bi nabio upload do ne znam koliko gigabajta (valjda bese 7).

Link to comment
Imam 1 problem.Registrovao sam se pre izvesnog vremena na sport-scene.net, medjutim kada kliknem na neki torrent da bih ga skinuo, izbaci mi sledece: You can not download this torrent because it is not freeleech or bonus leech! Moze li mi neko reci u cemu je problem, i kako da ga resim, bi bih mu veoma zahvalan.
Imaš sajtove kao što je taj, koji ne dozvoljavaju hit&run download-e.Dakle, moraš da imaš izbalansiran download i upload, barem 1:1.Znači, za početak skini neki fajl koji je leech free ili bonus leech, gde se download ne računa, već samo upload. Budi seeder dok ne uploaduješ par GB. Onda, možeš da skidaš šta hoćeš sve dok ti je upload barem jednak download-u. Obično imaju neki merač koji automatski stoji kad se uloguješ.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

A druga polovica 2000ih je tako lepo pocela.. pa onda TorrentSpy-cao, pa Demonoid-cao, pa Pirate Bay presuda, pa Pirate Bay kupovina, pa evo sad Mininova-cao.. crna vremena indeed. Podsetimo se kako je to sve jos 2006 i 2007 optimisticno izgledalo i kako smo bili puni vere i nade u bolje sutra:Steal This Film ISteal This Film II

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...