Jump to content
IGNORED

Nemacka


paculla

Recommended Posts

Jel vredi da svratim do drezdena ili da ostanem u pragu?
dresden je veoma lepo i tužno mesto. naravno vredi ga posetiti, ali nije ti baš blizu pragu za daytrip - vozom 2-3 sata u jednom smeru.
Link to comment

ima ih mnogo oko železničke stanice, to ti je praktično u centru. ne znam koji su ti kriterijumi ali gledaj na napr. www.booking.com i sličnim sajtovima - šta je u popustu i sl.edit: za reviews možeš se osloniti i na booking-ove i na tripadvisor napr.

Edited by Lucia
Link to comment

Pregledao sam tripadvisor, holidaycheck i booking.com i imam par favorita,ali najvise me zanimala neka licna preporuka.Edit:Ma ne rezervisem prvi put hotel... :) Samo sam mislio da je verovatno neko bio skoro u Minhenu i ima dobro iskustvo sa nekim hotelom...

Edited by bags
Link to comment

izvini, ali meni uvek čudna takva pitanja. jer nikad se ne zna šta je trenutno najbolje u ponudi u tvom terminu, da li tada ima nešto sa dobrim popustom pa pristupačno. pogotovo jer nisi ni napisao svoje kriterijume. razumem da pitaš ako imaš dilemu izmedju nečeg konkretnog pa te zanima samo neki specifični detalj. ali i za to su mi booking+tripadvisor reviews najpouzdaniji - bar mi se u praksi do sada potvrdjivalo da odgovara realnosti (naravno kad odbaciš ekstreme, ali ok imaš sigurno dovoljno iskustva). ali ja sam veoma skromna, meni samo bitna lokacija i da je pristojno čisto.

Link to comment
  • 1 month later...

Dragi Nijemci,moram putovati u idilično švabsko mjestašce koje se vika na ime Irsee, a opcije za doć ajeroplanom su mi Minhen/Augsburg ili Minhen a Memingen ispada. Može li me neko iskusan uputiti kako da najbezbolnije dođem do mog malenog sela.Danke.

Link to comment
Dragi Nijemci,moram putovati u idilično švabsko mjestašce koje se vika na ime Irsee, a opcije za doć ajeroplanom su mi Minhen/Augsburg ili Minhen a Memingen ispada. Može li me neko iskusan uputiti kako da najbezbolnije dođem do mog malenog sela.Danke.
steta sto ti ispada memingen jer je irsee 30km udaljen.posto otpada memingen, onda ti je opcija da dodjes do minhenske glavne stanice ili stanice pasing pa odande reginalnim vozom do mesta kaufbeueren (kaufbojren). irsee je odatle nekih 5km -> taxi. put do kaufbojrena traje 2 sata.posto ti ovo sve zvuci kao spanska sela onda mi javi tacno kad sleces u minhen pa cu ti ja "izracunati" sta i kako da radis. gledaj ako je moguce da sleces pre podne u minhen.EDIT: raspitaj se u hotelu za transfer od kaufbojrena. cesto hoteli u manjim mestima nude besplatan prevoz od najblize zeleznicke stanice Edited by Ros
Link to comment
  • 2 weeks later...

Moze li neko da mi preporuci mesta za novu godinu u Minhenu? Znaci najpozeljnije je neki pub ili slicno:- muzika bilo kakva (samo nije neko bavarsko drndanje ili neki tehno)- pozeljno da se ima nesto i pojesti - da je relativno u centru grada- da nema milion klinacaTHX...

Edited by bags
Link to comment
Moze li neko da mi preporuci mesta za novu godinu u Minhenu? Znaci najpozeljnije je neki pub ili slicno:- muzika bilo kakva (samo nije neko bavarsko drndanje ili neki tehno)- pozeljno da se ima nesto i pojesti - da je relativno u centru grada- da nema milion klinacaTHX...
imas u schwabingu milion lokala gde vikendom ume da bude veselo. verujem i da ce za NG biti veselo. a jesti imas svuda.
Link to comment
Kako mislis svuda? :lol:
nema lokala u kome nema nesto da se pojede. to me pomalo nervira jer kao izadjes u kafic, a baki pored tebe glodje 'amburger s luka :Hail: vidim po netu da ce biti i napolju kao nesto organizovano.http://www.abacho.de/reise-inspiration/die-besten-silvesterpartys-in-munchen-2012-kann-kommen/na tollwood festivalu ce takodje biti svasta nesto.http://www.prlog.org/11746297-munich-new-years-eve-2012-live-stream-silvester-marienplatz-fireworks-online-web-cam-feed.html
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...