Jump to content
IGNORED

Beogradski komarci


Eraserhead

Recommended Posts

  • Replies 82
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Anonymous

    11

  • Kelt

    8

  • fabius maximus

    6

  • renne

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kod mene sinoć u spavaćoj sobi protivavionska artiljerija oborila desetak neprijateljskih letelica. Spavao sam mirno kao novorođenče...

Link to comment
  • 9 months later...

Prošetaj se do 25-maja. Samo me je jedan ujeo, ali su me nadleteli milioni. Valjda je sad vreme da ih unište, ali ko će da se bavi time dok se grade mostovi?

Link to comment

meni u gajbu uleteli oni kapitalci, što su više štetni vizuelno nego onako krvnički. nadam se da će spavanje sa otvorenim prozorima biti bezbedno.

Link to comment
Prošetaj se do 25-maja. Samo me je jedan ujeo, ali su me nadleteli milioni. Valjda je sad vreme da ih unište, ali ko će da se bavi time dok se grade mostovi?
Da se prosetam do muzeja 25.maj ili do sportskog centra 25.maj ?
Da bi se zaprasivali komarci, potrebno je da nekoliko dana ne pada kisa.
Tacno tako. Edited by fabius maximus
Link to comment

a hada bi se prskali komarci potrebno je da 10 dana bude bez kise. ali ne i sasvim bez kise. znaci mora sestog dana da padne nekih 100000 kapi po m2.takodje je potrebno da njihov broj naraste do 100000000000000000 kako se ne bi bahato rasipali vrlo oskudni resursi. jednostavno postoji samo 1 bocica tog spreja kojim prskaju, pa se mora racionalno trosititakodje je potrebno i da u tom trenu svi avioni rade i budu u stanjupotrebno je i da gospodin iz zavoda zaduzenog za komarce, inace takodje Komarac, par puta gostuje kod caplje u beogradksoj hronici i da ga ona napusi ko voladakle, ocekujte prskanje u julua dok sve ovo skrabam, jedan mi upravo sishe krv...

Edited by sherman
Link to comment
a dok sve ovo skrabam, jedan mi upravo sishe krv...
Ma u pravu si, jebes proceduru...ja bih vas zaprasio obojicu. Seti se zavrsne scene u Doroteju.
Link to comment
Da se prosetam do muzeja 25.maj ili do sportskog centra 25.maj ?
Tebe je baš zabolelo što sam se pokenjao po muzici za dahtanje. Ajde me zaobiđi ubuduće, a i ja ću tebe sa zadovoljstvom.
Link to comment
Tebe je baš zabolelo što sam se pokenjao po muzici za dahtanje. Ajde me zaobiđi ubuduće, a i ja ću tebe sa zadovoljstvom.
Ozbiljno pitam, da li su komarci pored reke ili u sumi ? Poslao si me do 25.maja, samo pitam. Jel smem da slusam Marvina Geja usput ? Edited by fabius maximus
Link to comment
Ozbiljno pitam, da li su komarci pored reke ili u sumi ? Poslao si me do 25.maja, samo pitam. Jel smem da slusam Marvina Geja usput ?
dok se vas dvojica rapsravljete komarci ce nas sve izestiglavna legla ili kako se vec kaze, su u borchi pored dunava. u jojkicevom dunavcu, tj u mocvari pored dunavagomila njih i ne prelazi reku nego bleje kod nas, nama na levoj obali je najgore!!!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...