Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jel' ima u beogradu neki supermarket ili samousluga sa proizvodima zdrave hrane.
mislim da ima, al nisam sigurna. prolazila sam tuda par puta i pomislila da je supermarket, dakle, zdrava hrana u mose pijade, malo pre presernove kleti. nemoj namenski na tu stranu, nego kad si u blizini, baci pogled, inace bi me grizla savest ako sam te dezinformisala.
Link to comment
mislim da ima, al nisam sigurna. prolazila sam tuda par puta i pomislila da je supermarket, dakle, zdrava hrana u mose pijade, malo pre presernove kleti. nemoj namenski na tu stranu, nego kad si u blizini, baci pogled, inace bi me grizla savest ako sam te dezinformisala.
Nije baš supermarket (ima jedno 20 kvadrata), obična prodavnica ali možeš da razgledaš...
Link to comment
Video u maxiju među onim 365 keksima "stroopwafels" jel to ono na što ste svi balavili ovde?Poslato sa WC šolje by BVK
To je! Uzmi!
Link to comment
gde je na telepu?pošto i mene nervira taj koncept sa prodavačicom..obično su male a natrpane radnje i napravi se gužva a posebno kada se meri rinfuza,mislim kad dodjem zimi da mi izmere 6vrsta čajeva po 50/100g mislim da dobiju fras,a što je najvažnije tako onda nemam vremena da čitam sadržaje i etikete na miru i bez pritiska..
izvini ivy, pogresila sam, maheem je ostavio tacan link za lucarov market na detelinari, na koji sam i ja mislila. ja slabo poznajem novi sad, a isla sa sestrom kolima, pa nisam bas obracala paznju da li smo na telepu ili na detelinari :-)) i zaista ima svega u marketu, poslednji put kada sam bila, cini mi se, znacajno vise je bilo te druge robe koja nikako ne spada u zdravu hravu, ali ima i cajeva, veliki izbor proizvoda od soje, sojinog mleka, algi, raznih ulja, rinfuza itd... uglavnom ima svega sto ima u tim malim prodavnicama po gradu, ali i ostale robe....a singeru, darling i zokiju hvala za info za beograd.
Link to comment
Video u maxiju među onim 365 keksima "stroopwafels" jel to ono na što ste svi balavili ovde?Poslato sa WC šolje by BVK
Ako naletis bolje probaj Gouda's Gilde Stroopwafels, znatno bolji od te imitacije, a ima ga i kod nas...obicno je u ovakvom pakovanju...hWMKYZj.jpg
Link to comment

Kod mene ima Hema, holandska low end radnja sa hranom i tako nekim govnima za kuću i prodaju do jaja stropvafel za 2e, fazon osam komada. A ja mogu uz kafu tri komada. Onda pročitala da jedan ima 350-400 kcal, tako da dovidjenja.

Link to comment

Ni ja nisam video po hipermarketima nego da nema neka mala privatna prodavnica specjaliteta. A super je stvar kao podloga za gomilu jela i samo je baciš par minuta na gril ili tiganj i to je to.

Link to comment

Jel ima cedar sir da se kupi negde u Beogradu?edit: izguglah da je u nekom trenutku bilo u Metrou. I cedar i mascarpone

Edited by katamaran
Link to comment
Jel ima cedar sir da se kupi negde u Beogradu?edit: izguglah da je u nekom trenutku bilo u Metrou. I cedar i mascarpone
Mascarpone se jos da naci, ali cedar nikako.
Link to comment

Neki stari Metro kataloghttp://issuu.com/cat...s/metro_38_2012Mascarpone 500g - 305.62Cedar Kg- 759.99Bas cu da vidim da li ga pominju u svezijim katalozima. Ovaj je valjda kraj prosle godine.edit: ne pominje se u novom katalogu al to su valjda samo proizvodi na akciji. Videcu da odem do Metroa ovih dana.edit 2: evo ga i cedar u katalogu za ugostitelje. Nadam se da to ne znaci da mora da se kupi celo pakovanje od 2.2 Kghttp://proxy.metro-g...#/spreadview/4/

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...