Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Mardešić sardine su Metroova robna marka.pakovanje od po 5 komada, cena uber niskanego, da nije neko slučajno nekad naleteo na postirinog oslića u konzervi?ja nabo slučano u HR, posle našao i u Makedoniji, ali ni tamo nema već duže.toga bi mogao da jedem ceo dan, svaki dan, koliko je dobro

Link to comment
Ovaj?0Rpk0rd.pngBrate to sam kupio ortaku koji kao tripuje na dobru kafu i posle godinu dana vidim da ga nije ni jednom koristio....Odlepio sam jer sa hteo to i sebi da uzmem....
ne valja to, sem ako se meni nije posrecilo da kupim sranje a da moji prijatelji isto imaju los primerak. naime ono sto se desava je asimetrija u kolicini kafe izmedju dva kraka, kod mene je redovan slucaj da se jedna solja prelije a druga ostane prazna. do cega je to ne znam ali sam sa zadovoljstvom na kraju bacio spravu, pogotovo sto je bila nenormalno sklona budjanju ako je 3 dana ne koristim. i tu sam sve probao ali jok, pritom nije bila neka krdza, kupljena u italiji u pristojnoj radnji.
Link to comment
nego, da nije neko slučajno nekad naleteo na postirinog oslića u konzervi?
nema, ne trazi. i ja volim taj oslic, zapravo oba, i oslic file i oslic na bakalar. nema.
Link to comment

Moj mali update posle posete merkatoru kod Beogradjanke i proizvodi koji su mi privukli paznju :) Za one kojima pijaca nije blizu ili su nisu iskusni pijacari, kao sto nisam ni ja nazalost , artfood(pohvale za dizajn) u smrznutom programu nudi prozivod pod nazivom sumsko blago, pakovanje pecuraka, pise da sadrzi - sampinjone, bukovace, sitake, lisicarke i borovace po ceni od oko 450 rsd 500g, takodje imaju i neke zamrznute patke i pacije batake iz Madjarske, patka kosta oko 700 kinti kg. Volim pacetinu, al nikad nisam probao to u domacoj radinosti pa bi bilo dobro ako neko iskusniji ima da da neki bitan savet koji ne bi bilo lose znati pre upustanja u to iskustvo.Takodje onaj grcki jogurt, bodri je laske naci sa cokoladom nego obican, a vidim da su sada izbacili i kombinaciju sa blukom i vlascem ...

Link to comment

Btw, ima opet da se kupi Imlekov pekorino u Maksiju, ali samo tvrdi. Valjda su ga držali u zeolitu 3 meseca, pa sad može da se prodaje. Onaj drugi nisam video.

Link to comment

jel' ima u beogradu neki supermarket ili samousluga sa proizvodima zdrave hrane. ja sam nailazila samo na prodavnice sa pultovima gde prodavcima kazes sta ti treba pa ti oni izmere, dodaju itd... a mene zanima bas market/samousluga, ono, uzmem korpu pa cunjam i pazarim sama sta mi treba :-) u novom sadu na telepu postoji, sigurno postoji i u bg, al ja nisam naisla na takvu /a bas mi treba takva prodavnica; obicno zaboravim sta mi sve treba, za neke stvari i ne znam da mi trebaju, a nije da sam stalno u prilici da se snabdem nekim artiklima kojih u zrenjaninu nema....

Edited by nezvanova
Link to comment

gde je na telepu?pošto i mene nervira taj koncept sa prodavačicom..obično su male a natrpane radnje i napravi se gužva a posebno kada se meri rinfuza,mislim kad dodjem zimi da mi izmere 6vrsta čajeva po 50/100g mislim da dobiju fras,a što je najvažnije tako onda nemam vremena da čitam sadržaje i etikete na miru i bez pritiska..

Link to comment
jel' ima u beogradu neki supermarket ili samousluga sa proizvodima zdrave hrane. ja sam nailazila samo na prodavnice sa pultovima gde prodavcima kazes sta ti treba pa ti oni izmere, dodaju itd... a mene zanima bas market/samousluga, ono, uzmem korpu pa cunjam i pazarim sama sta mi treba :-) u novom sadu na telepu postoji, sigurno postoji i u bg, al ja nisam naisla na takvu /a bas mi treba takva prodavnica; obicno zaboravim sta mi sve treba, za neke stvari i ne znam da mi trebaju, a nije da sam stalno u prilici da se snabdem nekim artiklima kojih u zrenjaninu nema....
UniverExport u Blokovima® ima ceo jedan "cosak" sa zdravom hranom.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...