Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

i ja samo da prijavim sardine mardesic
+1Uvek bile.Moguće je da sam nešto pomešao, ali mislim da je svojevremeno ta fabrika bila ugašena, pa su je otkupili lokalni ribari i nastavili da rade, ne znam kako je sada.
Link to comment

ja vam za te konzerve nista ne verujem dok ne organizujete blajnd tejsting. tj mogu ja da to organizujem, da otvaram konzerve i prinosim vam tanjure da ocenjujete sardine, pozvacemo i stefana arsenijevica da snima pa da bude ko neki srpski lost in translation

Link to comment

jesi pojeo nekad celu sardinu viljuskom iz konzerve, bez icega, cak i bez leba, i da ti je bilo lepo? jedino mardesicke mogu tako da se jedu.kod nas nema incuna mardesic, jel tako?! a ovo s slepim testiranjem, pristajem da budem testerka, pod uslovom da ne jedemo sardine iz zemalja koje nemaju more, sardine iz nisa, na primer.

Link to comment

ima dosta tih proizvodjaca sardina iz srbije. to mi oduvek bilo bizarno.nego, debil sam, kupio sam gumeni prsten ali ne i filter za onu posudu za kuvanje espresa na sporetu. treba mi ovo:cofee_maker_ring_6cups.jpgima li ovoga negde u beogradu da se uzme ili cu morati da jurim nekog ko putuje napolje?

Link to comment
ima dosta tih proizvodjaca sardina iz srbije. to mi oduvek bilo bizarno.nego, debil sam, kupio sam gumeni prsten ali ne i filter za onu posudu za kuvanje espresa na sporetu. treba mi ovo:cofee_maker_ring_6cups.jpgima li ovoga negde u beogradu da se uzme ili cu morati da jurim nekog ko putuje napolje?
CoinCasa je imala Bialetti samo je bilo zavuceni na rafovima i delovalo mi je "Ajd e zajebali smo se sto smo ovo narucili daj da prodamo i cao!"
Link to comment

Nema. :cry:Tradicionalno dovlacimo preko familije iz Istre kad skoknu do Trsta vec vise od 25 godina pa oni posalju po nekome.Bilo je slucajeva, kad se najmanje nadas da nabasas na buvljaku al' to se desilo mozda jednom ili dva puta...

Link to comment
CoinCasa je imala Bialetti samo je bilo zavuceni na rafovima i delovalo mi je "Ajd e zajebali smo se sto smo ovo narucili daj da prodamo i cao!"
Svratio danas do CoinCasa na terazijama i izbunario...Ima za 3 i 6 solja , ovih vecih nesto manje.I to se prodaje zajedno sa gumama...Zavuceno na donjoj polici...
Link to comment

Pa kao ovo što si okačio.Evo ti ovo što sam ja pazario pre jedno godinu 400rsdPoslato sa WC šolje by BVK

uploadfromtaptalk1376932194412.jpg

Edited by Frank Pembleton
Link to comment
Svratio danas do CoinCasa na terazijama i izbunario...Ima za 3 i 6 solja , ovih vecih nesto manje.I to se prodaje zajedno sa gumama...Zavuceno na donjoj polici...
samo im se nekako pogodi da bas nikako nemaju za onaj od 2 solje (dupli). na kraju sam kao ovisnik uzeo ceo novi. sto im je valjda i bio cilj. ^_^
Link to comment

Ovaj?0Rpk0rd.pngBrate to sam kupio ortaku koji kao tripuje na dobru kafu i posle godinu dana vidim da ga nije ni jednom koristio....Odlepio sam jer sa hteo to i sebi da uzmem....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...