Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Izvanredna zena, nema sta. Meni je zapovedjeno da napravim tu neku Sunce tortu, izgleda da cu od sada morati i kolace da spremam.Mnogo volim cizkejk. Patoloski.

Link to comment
Izvanredna zena, nema sta. Meni je zapovedjeno da napravim tu neku Sunce tortu, izgleda da cu od sada morati i kolace da spremam.Mnogo volim cizkejk. Patoloski.
Ja nikada nisam jeo čizkejk bar ne da sam znao da je to čizkejk Send from WC solja by BVK
Link to comment
  • 2 weeks later...
U Idei video AiA Hot wings, u velikim kesama, i plastičnim pakovanjima
Ovo?vJmnPm3.jpg Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Samo da prijavim nenadjebiv kozji tvrdi sir koji covek pravi u varijantama aleva, lesnik, persun, mirodjija i+ ukusi, oko 1000 dinara kilo a sto grama se trosi po nekoliko dana. Sir je tvrd, za rendanje ubio se, jakog ukusa a covek ima i mladi kozji sir u istim varijantama ukusa.Sad sam ga naseckao preko spageta, dao je sosu jos milion dolara preko. Mesto: zemunska pijaca, u istom redu gde su Slovakinje koje prodaju pilad i jajad. Coveka prvi put video pre nedelju dana, bice da je nov u poslu.

Link to comment

i ja samo da prijavim sardine mardesichttp://www.mardesic.hr/proizvodi/odlicne, zapravo najbolje sardine koje jedem. nijedne druge im nisu do kolena. nit su preslane, nit ukus mora da im se maskira lukom, nit moraju da se ciste, bez govnastotrulih zalogaja. jedem ih bez hleba, sardine klot. videla sam da su u rodicu na terazijama sad na ponudi 86 dinara. kad smo vec kod konzervi, jel video neko negde tunu postira brac, a da nije u merkatoru, gde je 300 dinara, sto mi je puno? u rodicu zadnja cena bila 217 dinara, al ih nema mesec dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...